الیاسی گفت: مسابقات تیراندازی به مناسبت دهه فجر به میزبانی سپاه لرستان برگزار شد.

سرهنگ سعید الیاسی در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: هر ساله همزمان با ایام الله دهه فجر، مسابقات تیراندازی نیروهای مسلح با حضور نیروهایی از سپاه، ارتش و نیروی انتظامی برگزار می شود که امسال سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان میزبانی این مسابقات را بر عهده داشت.

وی افزود: این مسابقات ابتدا به صورت درون سازمانی برگزار شده و افراد منتخب به این دوره از مسابقات دعوت شده اند که در پایان این مسابقات به نفرات اول تا سوم هدایایی اهدا می شود.

مسئول تربیت و آموزش سپاه لرستان تصریح کرد: در واقع مسابقات تیراندازی در بین نخبگان این رشته برگزار شده که بعد از برگزاری این دوره از مسابقات، مرحله کشوری آن نیز بعد از این ایام برگزار خواهد شد.

الیاسی با اشاره به اهداف این مسابقات عنوان کرد: هدف از این مسابقات علاوه بر آمادگی در بُعد رزم، بحث اتحاد و همدلی بین نیروهای مسلح است که در ماموریت ها افراد علاوه بر اینکه همدیگر را می شناسند، بتوانند در راستای تحقق اهداف نیز اقدام نمایند.

وی بیان کرد: مسابقات تیراندازی به صورت کشوری امروز ۱۸ بهمن برگزار شده و این مسابقات در مکان استاندارد و با داوری داورهای بین المللی در استان برگزار شد.

انتهای پیام/