رازانی گفت: ۲۵ تیم بازرسی بر طرح ویژه بازار نوروز نظارت می کنند و اجرای این بازرسی ها هم اکنون در استان آغاز شده است.

به گزارش سفیر افلاک، بختیار رازانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هدف ایجاد آرامش در بازار و برای جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت کالا و خدمات و همچنین با توجه به ضرورت استمرار تشدید فعالیت های نظارت و بازرسی بازار کالا و خدمات به ویژه اقلام پرمصرف و اولویت‌دار، از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستورالعمل اجرایی طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات ایام نوروز از نیمه دوم بهمن در کشور آغاز شده است.

وی افزود: در لرستان بنا بر ضرورت نظارت بر کالاهای اساسی و اقلام موردنیاز مردم طرح نظارتی ویژه نوروز از اول بهمن ماه در استان آغاز و تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

سرپرست صمت لرستان تصریح کرد: سازمان صمت لرستان با هدف نظارت بیشتر بر بازار و کنترل قیمت‌ها به مدت سه ماه طرح نظارتی را اجرا می‌کند که در این راستا بازرسان این سازمان بر نحوه تولید و عرضه در بازار کالاهای اساسی، موادغذایی و پوشاک و البسه نظارت خواهند کرد.

رازانی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف گران فروشی، کم فروشی، عرضه خارج از شبکه، ارائه ندادن فاکتور، درج نکردن قیمت، احتکار و اختفا خصوصا کالاهای اساسی از سوی واحدهای صنفی لرستان مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت اطلاع دهند.

انتهای پیام/