حجت‌الاسلام سرلک با بیان اینکه ۲۲ بهمن روز نمایش اقتدار ایران اسلامی است، گفت: مردم در بهار ۴۳ پیام انقلاب را به دنیا مخابره می‌کنند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام مهدی سرلک در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن در الیگودرز، اظهار داشت: یوم‌الله ۲۲ بهمن‌ماه هویت ما بوده و قطعاً هر چه داریم از این روز ماندگار است.

وی افزود: حضور مردم هرساله در این مراسم بی‌نظیر بوده و امسال با توجه به شیوع کرونا تصمیم گرفته‌شده مراسم به‌صورت خودرویی برگزار شود.

امام‌جمعه الیگودرز با اشاره به اینکه مقام و جایگاهی که در آن هستیم مرهون خون شهدا و انقلاب است، عنوان کرد: دستگاه‌ها در کنار مردم از تمام ظرفیت برای برگزاری این مراسم بهره ببرند.

وی به مواضع خصمانه دشمنان علیه انقلاب اشاره نمود و تصریح کرد: مراسم امسال باید پیام روشنی برای دنیا داشته باشد، در بهار ۴۳ مردم پیام انقلاب را به دنیا مخابره خواهند کرد.

۲۲ بهمن روز نمایش اقتدار ایران اسلامی است

ماشاءالله نعمتی فرماندار الیگودرز در این جلسه اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن روز نمایش اقتدار نظام و ایران اسلامی است، همواره در این روز هرکسی با هر تفکری حضور یافته و صرفاً آنچه از اهمیت برخوردار می‌باشد سربلندی ایران اسلامی است.

وی مصوبات ستاد ملی کرونا را لازم‌الاجرا دانست و افزود: مراسم راهپیمایی امسال به‌صورت خودرویی برگزار می‌شود و نباید برنامه‌ای خارج از چارچوب مصوبه ستاد ملی کرونا برگزار شود.

انتهای پیام/