حجت الاسلام حاتمی گفت: ایستادگی و مقاومت رمز موفقیت و پیشرفت انقلاب اسلامی است و تلاش با روحیه جهادی، پیشرفت ها را تسریع می بخشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب حاتمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: ایستادگی در برابر استکبار از ابتدای پیروزی انقلاب سبب شد تا دشمن در توطئه های خود با شکست مواجه شود. برتری، عظمت و پیشرفت انقلاب اسلامی در طول این سالها افتخاری عظیم است.

وی با اشاره به دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی ایران افزود: تمامیت ارضی و امنیت کنونی کشور از دستاوردهای مهم این انقلاب است که به برکت خون شهدا، ایستادگی و مقاومت، امروز این کشور در امنیت به سر می برد.

مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان تصریح کرد: عدالت و گستردگی آن در سطح جامعه از دیگر دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران است به طوری که آسودگی تحصیل برای عموم مردم بعد از پیروزی انقلاب مهیا شد اما قبل از انقلاب تحصیل فقط برای عده ای خاص فراهم بود.

حجت الاسلام حاتمی با بیان اینکه ایستادگی مهمترین رمز موفقیت در این سالها بوده است، عنوان کرد: ایستادگی در برابر زورگویان عالم، افزایش بینش سیاسی در میان عموم مردم و همچنین روشن شدن موتور پیشران کشور در زمینه‌های علمی از دیگر دستاوردهای این انقلاب شکوهمند می باشد به طوری که امروز پیشرفت ها در همه عرصه های مختلف کشور مشهود است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در استفاده از ظرفیت‌های مهم کشور گفت: با بهره‌گیری از فرصت‌ها در راستای پیشرفت کشور، این پیشرفت در زمینه های مختلف با سرعت بسیار بیشتری انجام خواهد گرفت و با استفاده بهینه از فرصت ها، ظرفیت ها و پتانسیل ها می توان مسیر پیشرفت را تسریع بخشید.

مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان با تاکید بر روحیه و تلاش جهادی خاطر نشان کرد: در همه زمینه ها باید با روحیه جهادی تلاش کرد تا پیروزی حاصل شود و همه باید به گونه ای تلاش کنیم تا در گام دوم انقلاب به پیشرفت ها و موفقیت های بیشتری دست یابیم.

انتهای پیام/