رضایی از توزیع بیش از ۲۰۰ تن روغن خوراکی در دلفان خبر داد و گفت: مقدار زیادی روغن خوراکی در انبارها داریم و هرروز با برنامه‌ریزی مناسب توزیع می شود.

رضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به توزیع بیش از ۲۰۰ تن روغن خوراکی در دلفان، عنوان کرد: برای تهیه روغن موردنیاز در شهرستان پیگیری‌های مستمری صورت گرفته و تا بازار به شرایط متعادل‌تری برسد همه تلاش خود را به کار میگیریم تا این سهمیه را به‌سرعت افزایش داده و در اختیار مردم قرار دهیم.

وی افزود: بخشی از این سهمیه را بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار با همکاری بخشداران و از طریق دهیاران در بین روستائیان در حال توزیع بوده و بخشی از آن نیز در سطح شهر نورآباد توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای در اختیار شهروندان قرارگرفته است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دلفان عنوان کرد: تمام تلاش خود را به کارخواهیم گرفت تا از تجمعات و صف‌های طولانی برای دریافت سهمیه روغن جلوگیری شود و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با همکاری روسای ادارات، سهمیه کارکنان هر اداره در اختیار آن‌ها قرار گرفت و علاوه بر آن سیستم تحویل در منزل هم فعال‌شده و همشهریان عزیز می‌توانند از طریق این سیستم درخواست خرید داشته باشند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نیز مقدار زیادی روغن خوراکی در انبارها داریم و هرروز با برنامه‌ریزی مناسب توزیع می شود.

انتهای پیام/