حجت الاسلام شاهرخی گفت: یوم الله ۲۲ بهمن یادآور خروش ملت ایران است و جمهوری اسلامی همچنان راه درخشان اقتدار، عزت و مسیر پر افتخار خود به سمت آرمان‌های انقلاب اسلامی و آینده‌ای روشن را استمرار می بخشد.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: یوم الله ۲۲ بهمن یادآور خروش مردم ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) علیه نظام ستم شاهی از یک سو و نظام سلطه جهانی از سوی دیگر است.

وی افزود: این روز بزرگ، به‌ عنوان آیینه ای تمام نما از همدلی و هم صدایی آحاد ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی در منظر قضاوت سایر ملت‌های آزادیخواه و عزتمند در مقابله با سیاست های نظام استکبار جهانی قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: امروز در طلیعه چهل و دومین سال از حیات پر برکت انقلاب اسلامی به برکت باور، آگاهی، بصیرت، ایمان و شجاعت ملت بزرگ ایران اسلامی و رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به رغم دشمنی‌ها و توطئه های دائمی استکبار جهانی، ایران اسلامی همچنان راه درخشان اقتدار، عزت و مسیر پر افتخار خود به سمت آرمان‌های انقلاب اسلامی و آینده‌ای روشن را استمرار می بخشد.

حجت الاسلام شاهخرهی عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در طول حیات خود، همواره از پشتیبانی و حمایت مردمی برخوردار بوده و جشن های مردمی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و یوم الله ۲۲ بهمن یادآور خروش ملت ایران است

وی بیان کرد: مردم شریف استان لرستان با توجه به محدودیت های ناشی از ویروس کرونا با رعایت مقررات و دستورالعمل های بهداشتی روز ۲۲ بهمن را به شیوه هایی که شورای هماهنگی تبلیغات استان لرستان اعلام نموده است گرامی خواهند داشت.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: در مرکز استان در مصلی الغدیر سردار سرافراز اسلام سرلشکر دکتر سید یحیی رحیم صفوی مشاور مقام معظم رهبری سخنرانی خواهند داشت.

انتهای پیام/