مردم لرستان امسال یوم الله ۲۲ بهمن را متفاوت تر از هر سال رقم زدند.

به گزارش سفیر افلاک، چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از راه رسید، روزی که یادآور شیرین ترین خاطره در اذهان ملت ایران است، روزی که حکومت پهلوی از تاریخ کشور محو شد و حکومت اسلامی به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به پشتیبانی مردم روی کار آمد.

۴۲ سال پیش در چنین روزی، انقلاب پس از سالها مجاهدت و ریختن خون شهدای زیادی به پیروزی رسید، جوانان این کشور برای پیروزی انقلاب و پایان دادن به نظام ستمشاهی تا پای جان در میدان ایستادند.

حماسه ای ماندگار

با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نور امید در سراسر کشور تابید و فریاد عدالت و آزادگی طنین انداز شد، روزهای سیاه و تاریک پهلوی به پایان رسید و انقلاب اسلامی ایران با دنیایی از اهداف و امید به پیروزی رسید.

۴۲ سال پیش ملت ایران با در دست داشتن تصاویری از امام، دستنوشته هایی از پیروزی انقلاب به خیابانها آمدند و این پیروزی را در کنار هم جشن گرفتند.

حالا سالهاست در چنین روزی ملت با بصیرت و آگاه ایران هر سال این جشن را با شکوه تر برگزار می کنند و به دنیا نشان می دهند انقلاب در مسیر اقتدار و عظمت به راه خود ادامه می دهد.

جشن باشکوه انقلاب

امروز تلالو انقلاب نه تنها در کشور بلکه در بسیاری از کشورهای دنیا دیده می شود، انقلابی که پیروزی و استمرار آن سبب شده تا امروز الگویی برای کشورهای دیگر باشد تا در برابر ظلم و استکبار بایستند.

مردم بسیاری از کشورهای دیگر با تاسی از انقلاب اسلامی ایران در برابر ظالمان و استکبار قیام کرده اند که این نشان دهنده موفقیت انقلاب اسلامی ایران است.

به رغم همه توطئه های دشمنان در طول این سالها اما انقلاب اسلامی ایران در مسیر پیشرفت و سربلندی قرار دارد و ملت ایران امروز با حضور متفاوت خود نشان داد که در هر شرایطی پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

برنامه های ۲۲ بهمن امسال متفاوت از هر سال برگزار شد، در راستای جلوگیری از شیوع کرونا امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت رژه خودرویی و موتوری در سراسر کشور برگزار شد، اگر چه حال و هوایی متفاوت داشت، مردم ایران این بار در این شرایط برای پاسداری از نظام و انقلاب و تجدید بیعتی دوباره به میدان آمدند.

هر یک از شرکت کنندگان، خودروها و موتورها را مزین به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده بودند و سراسر خیابانها مملو از پرچم هایی بود که افتخار ملت ایران بوده و بار دیگر ملت ایران پایبندی خود را به انقلاب اعلام کردند.

استقامت ملت ایران

در طول مسیر تصاویری از سردار سلیمانی و رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران روی برخی از خودروها قرار گرفته بود، دستنوشته هایی در میان این رژه دیده می شد که نوشته بودند تا آخر ایستاده ایم. برخی سربندهای لبیک یا خامنه ای بر سرداشتند و حامل پرچم سه رنگ پر افتخار ایران بودند.

انتهای پیام/