حجت الاسلام شاهرخی گفت: نسل جدید، آمریکا را در منطقه زمین گیر کرده است و در طول این سالها جوانان برای این کشور تلاش های فراوانی کردند و تا پای جان ایستادند.

به گزارش سفیر افلاک، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی در مراسم گرامیداست چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خرم آباد اظهار داشت: ۲۲ بهمن ۹۹ با گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان بر تارک تاریخ ملت ایران و همه آزادگان جهان می درخشد.

وی افزود: با پیروزی ملت ایران در ۲۲ بهمن ۵۷ مردم ایران در مسیری قرار گرفتند که مورد رضایت دشمنان و استکبار نیست اما در این راه هر روز محکم تر و استوارتر گام برمی دارند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: نسلی که در آن روز حماسه آفریدند و ۲۲ بهمن ۵۷ را رقم زدند و نسلی که حماسه دفاع مقدس را با موفقیت سپری نمودند، دانش و تجربه خود را به نسل جدید منتقل کردند به طوری که نسل جدید امروز آمریکا را در منطقه زمین گیرکرده است.

شاهرخی با اشاره به پیام ۲۲ بهمن عنوان کرد: پیام ۲۲ بهمن ۵۷ کار، تلاش و خدمت رسانی بی منت به مردم خصوصا اقشار محروم بود، همچنین اتحاد، وحدت، هوشیاری، حفظ آرمان ها تحت تدابیر رهبری همت مضاعف، کار مضاعف، مدیریت جهادی و بهره گیری از همه ظرفیت های مادی و معنوی برای عزت و شکوه ایران اسلامی از دیگر پیام های مهم این روز بوده است.

وی با بیان اینکه آینده روشن است گفت: قطعا با کمک نیروهای انسانی دانا، توانا و با بهره گیری از فرهیختگان و نخبگان، استان را خواهیم ساخت و آینده روشنی برای استان رقم خواهیم زد.

انتهای پیام/