حجت‌الاسلام مبلغی از اختصاص اعتبارات ملی و ماده ۵۶ برای احداث بیمارستان رازی کوهدشت خبر داد.

به گزارش سفیرافلاک، عصر امروز نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی جهت پیگیری ادامه ساخت بیمارستان رازی کوهدشت با معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت دیدار کرد.

حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی در حاشیه این جلسه در جمع خبرنگاران با اشاره به بودجه سال ۱۴۰۰ بیمارستان دوم کوهدشت و کمک‌هایی که وزارت بهداشت در این رابطه می‌تواند داشته باشد، اظهار داشت: با توجه به نیاز شدید مردم مناطق کوهدشت و رومشکان به امکانات درمانی، احداث بیمارستان دوم کوهدشت ضرورت دارد.

وی افزود: اجرایی شدن عملیات فازهای بعدی ساختمان بیمارستان رازی کوهدشت نیازمند توجه ویژه وزارت بهداشت است و در این راستا معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت دستوراتی را در این زمینه صادر کرد‌.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخصیص ۱۰ میلیارد ریال توسط وزارت بهداشت برای کمک به بازپرداخت بدهی‌های بیمارستان امام خمینی (ره)، عنوان کرد: به جهت تسریع در احداث بیمارستان رازی، علاوه بر اعتبارات ملی سال ۱۴۰۰، اعتباری قابل‌توجه از طریق ماده ۵۶ و اخذ تسهیلات، تخصیص خواهد یافت و بازپرداخت آن به بانک از طریق وزارت بهداشت و درمان است.

انتهای پیام/