حجت‌الاسلام لرستانی با بیان اینکه منطق مستحکم انقلاب اسلامی، ایستادگی در مقابل ظلم استکبار جهانی است، گفت: امام خمینی(ره) با مقاومت و ایستادگی پایدار در مقابل دشمنان ایستاد و موجب عقب رفتن دشمنان شد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی لرستانی صبح امروز در نشست بصیرتی بسیجیان حوزه مقامت نجف اشرف، اظهار داشت: اتکا به کمک الهی، اعتماد به صدق وعده‌ الهی و نقطه‌ مقابل بی‌اعتمادی به قدرت‌های مستکبر و زورگوی جهانی ازجمله اصول امام(ره) به شمار می‌رود.

وی افزود: امام راحل توکل خود را مثل خونی در شریان ملت جاری کرد و مردم هم اهل توکل به خدای متعال و معتقد به نصرت الهی شدند و در این مسیر جان فشانی کردند، اینکه ایشان به مستکبرین هیچ اعتماد و اعتقادی نداشت موجب می‌شد که به وعده‌های آن‌ها اعتنائی نکند، چراکه امام خمینی(ره) با مقاومت و ایستادگی پایدار در مقابل دشمنان ایستاد و موجب عقب رفتن دشمنان شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز عنوان کرد: امام خمینی(ره) در مقابل ظلم، استبداد، زورگویی، خباثت‌ها و جنایت‌های استکبار و رژیم پهلوی ایستاد و با توکل بر خداوند و حمایت مردمی باعث عقب‌نشینی دشمنان دین شد.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی اهل زیاده‌طلبی، تجاوز، دست‌اندازی و… به همه ثروت‌های مادی و معنوی با هر عنصر مقاومت مخالف است، امام(ره) به ما فهماند که در برابر دشمنان اسلام باید مانند طوفان باشیم.

لرستانی گفت: منطق مستحکم انقلاب اسلامی، ایستادگی در مقابل ظلم استکبار جهانی می‌باشد و هر فرد مسلمان و هر دولت اسلامی بر اساس منطق و آموزه‌های دینی، موظف به مقابله با ظلم و استکبار جهانی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران سعادت انسان در کل جامعه بشری را آرمان خود می‌داند و استقلال، آزادی و حکومت حق و عدل را حق همه مردم جهان می‌شناسد.

وی اظهار داشت: ایران در عین خودداری کامل از هرگونه دخالت در امور داخلی ملت‌های دیگر، از مبارزه حق‌طلبانه مستضعفین در برابر مستکبرین در هر نقطه از جهان حمایت می‌کند.

لرستانی خاطرنشان کرد: مصادیق استکبار در دنیای امروز همه کشورهایی هستند که به دنبال سلطه بر سایر کشورها بوده و حقوق سایر انسان‌ها را نادیده می‌گیرند که در رأس آن‌ها آمریکا، رژیم صهیونیستی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز بیان کرد: مواضع شفاف امام (ره) درباره آمریکا آن‌هم در آخرین سال‌های عمر ایشان نشان می‌دهد که رهبر فقید انقلاب هیچ‌گاه موضع خود را در برابر دشمنی‌های آمریکا تغییر نداده و موضع صریح ایشان درباره شعار مرگ بر آمریکا، تحت تأثیر نقل‌قول‌ها و خاطره‌های بدون سند قرار نمی‌گیرد.

وی یادآور شد: باید بر این مسئله مهم و راهبردی تأکید نمود که ما هیچ‌گاه تسلیم فشارهای استکبار نشده و نخواهیم شد، لذا تهدیدات آمریکا بر ضد ایران ازجمله تکرار جمله، همه گزینه‌ها روی میز است، نشانه خوی یاغی‌گری این حکومت است، حضور باشکوه مردم درصحنه‌های متعدد ضدآمریکایی، توطئه‌های استکبار جهانی را در ضربه زدن به انقلاب اسلامی خنثی خواهد نمود و معادلات استکبار جهانی را برهم خواهد زد.

انتهای پیام/