مدعی وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد گفت: برگزاری رقابت‌های انتخابی انگیزه‌ها را کشتی‌گیران بالا می‌برد.

به گزارش سفیرافلاک، کامران قاسم پور با بیان اینکه خوشبختانه با دریافت مجوز توسط فدراسیون کشتی توانستیم تمرینات خود را آغاز کنیم گفت: در رقابت‌های لیگ نیز حضور داشته باشیم و در این چهار مرحله از اردو به آمادگی نسبی دست یابیم.

وی در مورد شرایط اردویی گفت: اردوها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در شرایط قرنطینه برگزار می‌شود، تحمل شرایط قرنطینه برای کشتی گیران سخت است اما چاره‌ای نداریم و باید روی هدفمان متمرکز باشیم.

قاسم پور افزود: البته از لحاظ امکانات اردویی همه چیز در دسترس است و چه به لحاظ اسکان و چه به لحاظ تغذیه شرایط خوبی را داریم.

دارنده ۲ مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان گفت: البته کادر فنی هم زحمات بسیار زیادی برای ما می‌کشد و تمرینات به صورت منظم و به خوبی در حال انجام است.

وی در مورد برگزاری رقابت انتخابی در وزن ۸۶ کیلوگرم گفت: از اینکه کادر فنی و فدراسیون کشتی بر روی برگزاری رقابت‌های انتخابی تأکید دارند بسیار خوشحالم چراکه این کار انگیزه‌ها را در کشتی گیران بالا می‌برد.

قاسم پور تصریح کرد: من هم تمام انگیزه ام حضور در المپیک است و برای رسیدن به آن سال‌های زیادی را تمرین و تلاش کرده و امیدوارم به این هدف برسم.

وی در پایان در مورد شرایط کشتی در سال المپیک تصریح کرد: فدراسیون تمام تلاش خود را برای اینکه ما بتوانیم تمرینات خود را در بهترین شکل ممکن انجام دهیم می‌کند و فقط از مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک می‌خواهم پشتیبان فدراسیون کشتی باشند، ضمن اینکه اگر جوایز قهرمانان را نیز پرداخت کنند، انگیزه مضاعفی برای آنها خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: مهر