حجت‌الاسلام طهماسبی با اشاره به تأثیر مهم پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر شکل‌گیری جریان مقاومت گفت: دولت به امور اصلی جامعه بپردازند و گرفتار حواشی نشود.

حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم کوهدشت در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن امسال، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از فرهنگ عظیم عاشورا بوده و نقش بسزایی بر شکل‌گیری و تقویت جریان مقاومت ایفا نموده و الگویی برای تمام آزادی خواهان جهان است.

وی افزود: انقلاب اسلامی امروز درصحنه‌های علمی، هسته ای، پزشکی، نظامی و… در اوج عزت و افتخار قرار دارد و همواره به سمت پیشرفت در حال حرکت است.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به ماجرای اتفاق ناپسند و غیرقابل‌دفاع شعار عده‌ای معدود علیه رئیس‌جمهور در شهرستان‌های کشور عنوان کرد: در این روزهای حساس همه آحاد ملت بایستی سعی کنیم که هم دوست را بشناسیم و هم دشمنان را و مراقب باشیم که خدای‌نخواسته حرکت و سخنی که موجب امیدواری دشمن و مأیوس کردن مردم باشد انجام ندهیم.

وی با اشاره به‌ضرورت مصلحت‌اندیشی در مورد مسائل کشور تصریح کرد: ما بایستی پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنیم وبر ایشان مقدم نشویم، ایشان مواضع حکیمانه‌شان که بارها اعلام فرمودند این است که از همه دولت‌ها برای پیشبرد امور، من‌جمله این دولت، حمایت و هدایت نمودند و سیاست‌های کلی نظام را به نحو احسن اعلام و ابلاغ فرمودند.

طهماسبی گفت: رهبر معظم انقلاب درعین‌حال هرکجا که لازم بوده به نحو هوشمندانه، عادلانه و منصفانه نقد هم فرموده‌اند، ولی هیچ‌وقت نه خود ایشان توهین نموده‌اند و نه راضی هستند کسی به مقامات رسمی اهانت کند، ولی درعین‌حال مقامات هم باید خویشتن‌دار باشند و به امور اصلی جامعه بپردازند.

امام‌جمعه کوهدشت بیان کرد: ملت عزیز انتظار دارند که ان‌شاءالله دولتمردان ما در این شرایط پایانی کار دولت با خدمت شبانه‌روزی به مردم پایان خوشی را رقم بزنند و به‌طور جد، با تکیه‌بر توان داخلی و استحکام اقتصاد که همان اقتصاد مقاومتی است از مشکلات تورمی و رکود تورمی، بکاهند که بار گرانی‌ها کمر اقشار کم‌درآمد را نشکند.

انتهای پیام/