رزمایش تاکتیکی گردان های امنیتی امام علی(ع) سپاه کوهدشت برگزار شد.

به گزارش سفیرافلاک، رزمایش تاکتیکی گردان‌های امنیتی امام علی (ع) سپاه کوهدشت عصر امروز با حضور امام‌جمعه کوهدشت، فرماندار، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد.

سرهنگ کرم کونانی فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت در این مراسم اظهار داشت: این رزمایش باهدف ارتقاء توان رزم و افزایش سطح آمادگی نیروها جهت مقابله با هر ناآرامی برگزارشده است.

وی با اشاره به آمادگی مطلوب گردان‌های امنیتی امام علی (ع) سپاه کوهدشت، افزود: حضور همه‌جانبه بسیج در همه میدان‌ها خار چشمی برای دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران است و این آمادگی همه‌جانبه به فضل الهی در همه صحنه‌ها ثابت‌شده و همیشه با قوت ادامه دارد.

حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در این مراسم با اشاره به‌ضرورت برنامه‌ریزی و هوشیاری کامل در رویارویی با دشمنان، اظهار داشت: دشمن به‌شدت از این انسجام و آمادگی نیروهای مخلص نظامی ما  خشمگین است.

وی افزود: برخی دشمنان با کمک فضای مجازی، بارها خواستند ایجاد ناامنی کنند اما باتدبیر و اقدام هوشمندانه همین یگان‌های رزمی به‌خوبی خنثی شد.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه بایستی در میدان جنگ نرم و سخت آمادگی کامل را داشته باشیم، عنوان کرد: امروز صحنه‌های زیبا و هوشمندانه‌ای اجرا شد که نشان از توانمندی نیروی‌های سپاه و انتظامی دارد، آینده از آن جوانانی است که برای این انقلاب تا پای جان دفاع خواهند کرد.

انتهای پیام/