ویسکرمی با بیان اینکه برخی باب توهین را باز کردند که روش غلطی است، گفت: برنامه ریزی برای بهبود معیشت مردم لازم است و نباید حل مشکلات به برجام گره زده شود.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: مطالبات یا از طریق مجاری قانونی و یا از روش های غیر متعارف انجام می شود و در این شرایط عده ای که شعارهایی را در روز ملی سر دادند، این حرکات کمکی به بهبود وضعیت نمی کند.

وی افزود: این حرکات نامتعارف یا از طریق عده ای سیاستمدار و یا از طریق افرادی است که تحلیل های درستی از موضوع و شرایط ندارند، رخ می دهد و ممکن است دست های پشت پرده ای باشد که راه اصلی مطالبات، گم شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پایان دولت دوازدهم و وجود لیستی از ۵۴ اهانت روحانی به مردم، منتقدان و حتی برخی مسئولین و نهادهای نظام، تصریح کرد: با توهین کردن کاری صورت نمی گیرد و این در حالیست که برخی خودشان باب توهین را باز کردند اما به هر حال این روش، روش غلطی است.

ویسکرمی با اشاره به تلاش برای رفع مشکلات و معیشت مردم عنوان کرد: نباید همه مشکلات در کشور به برجام گره زده شود و ضروری است تا برنامه ریزی لازم برای بهتر شدن وضعیت و معیشت مردم در دستور کار قرار گیرد.

وی گفت: در بحث بودجه لازم است که به جای حرکات احساسی، عقلانی رفتار شود و از سوی دیگر با آگاهی بخشی و گفتمان درست، یک دولت جهادی و توانا روی کار آید تا بتواند در حل مشکلات موفق شود.

انتهای پیام/