حجت‌الاسلام سرلک با اشاره به‌ضرورت برنامه‌ریزی درزمینهٔ اشتغال جوانان گفت: مسئولان به وضعیت بازار الیگودرز رسیدگی کنند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام مهدی سرلک عصر امروز در جلسه شورای اداری الیگودرز ضمن تقدیر از برگزاری مطلوب برنامه‌های دهه فجر، اظهار داشت: با توجه به تأثیرات مثبت تقویت روحیه مطالبه گری مردم و پاسخگویی مسئولان امیدوارم برنامه‌هایی همچون ویژه‌برنامه‌های شب‌های انقلاب تداوم داشته باشد.

وی با اشاره به ضرورت مدیریت بازار، افزود: وقتی مسئله اول شهرستان وضعیت توزیع و عرضه مرغ باشد، این امر بسیار ناپسند است، درحالی‌که در شهرهای دیگر این‌گونه مشکلات کمتر وجود دارد.

امام‌جمعه الیگودرز با اشاره به سودجویی‌های عده‌ای در بازار عنوان کرد: مردم از ادارات صمت و تعزیرات انتظار دارند که نظارت بر بازار را بیشتر کنند تا احساس امنیت اقتصادی افزایش یابد.

وی تصریح کرد: درزمینهٔ بیماری کرونا، اوضاع به سمت حاد شدن پیش می‌رود که در این راستا انتظار داریم اطلاع‌رسانی و هشدارهای لازم انجام گیرد.

سرلک گفت: کمیته امداد ازجمله نهادهایی است که در راستای خدمت به محرومان تلاش می‌کند و اقدامات مثبتی نیز به سرانجام رسانده است، عمده‌ترین مشکلات محرومان مسکن و اشتغال می‌باشد که امیدواریم در این دو مورد اقدامات تأثیرگذاری انجام شود.

انتهای پیام/