پرسنل درمان یک بیمارستان در استرالیا با برآورده کردن آرزوی بیمار در حال مرگ مورد تمجید کاربران قرار گرفتند.

به گزارش سفیرافلاک، دو پرسنل درمان و بهداشت استرالیا که آرزوی یک بیمار را برآورده کردند مورد تمجید کاربران در فضای مجازی قرار گرفتند. آن‌ها این بیمار را که آرزو داشت از نزدیک اقیانوس را تماشا کند با برانکارد به ساحل بردند.

در تصویری که در شبکه‌های مجازی به صورت گسترده منتشر شده است این دو کارمند در حالی که برانکارد این بیمار را به ساحل دریا هدایت می‌کنند نشان می‌دهد.

«نیل کینگ»، یک ساکن محلی که در ساحل کلیوند پواینت در جنوب شرقی بریزبن حضور داشت دو پرسنل خدمات آمبولانس کوئینزلند را دید که با برانکارد این بیمار را به ساحل آورده بودند. او پس از تهیه یک عکس آن را در فیسبوک منتشر کرد. کینگ در شرح این عکس نوشت: «تصویری جالب از پرسنل درمان که یک بیمار را که مشخص بود حالش اصلا خوب نیست برای تماشای اقیانوس به ساحل آورده بودند. این عکس فوق العاده است، اما این انسانیت و تصویری از محبت انسانی زیباتر. تشکر از خدمات آمبولانس کوئینزلند.»

پرسنل درمان، آرزوی بیمار را برآورده کردند

این تصویر پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفت و بسیاری مهربانی و انسانیت این دو کارمند بهداشت و درمان را مورد ستایش قرار دادند. یکی از کابران نوشت: «کاری فوق العاده انجام دادید. من یک پرستارم. این برای هر بیماری یک سورپرایز فوق العاده به شمار می‌رود.» کاربر دیگر نوشت: «قلب‌های بزرگ کار‌های بزرگ انجام می‌دهند. مرسی بچه ها…»

پرسنل درمان، آرزوی بیمار را برآورده کردند

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان