سرهنگ علیزاده گفت: ۲ هزار بسته لوازم التحریر در قالب «پویش احسان و همدلی» در چگنی توزیع می شود.

سرهنگ پاسدار محمد علیزاده در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: در رزمایش جدید پویش «مشق احسان» تعداد دو هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند و کم برخوردار چگنی توزیع خواهد شد.

وی افزود: با شیوع کرونا دغدغه معیشتی مردم پررنگ‌تر شده اما سپاه شهرستان چگنی از نخستین روزهای آغاز این بحران در کنار مردم بوده تا مشکلات آن‌ها را شناسایی و در جهت رفع آن گام بردارند.

فرمانده سپاه ناحیه چگنی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به خانواده‌های آسیب‌پذیر عنوان کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، سپاه این شهرستان با اجرای طرح‌ها و رزمایش‌های مختلف برای کمک به اقشار آسیب‌پذیر و کم‌درآمد فعالیت‌های خوبی انجام داده است.

وی تصریح کرد: در رزمایش جدید پویش «مشق احسان» دو هزار بسته لوازم‌التحریر شامل کیف، دفتر، خودکار و دیگر مایحتاج تحصیلی به ارزش شش میلیارد ریال و ۲۰۰ جفت کفش، با همکاری سپاه چگنی، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، بسیج دانش‌آموزی تهیه‌شده که بین دانش‌آموز نیازمند چگنی توزیع می‌شود.

علیزاده گفت: ۲۰۰ بسته معیشتی نیز شامل، برنج، قند، روغن، ماکارونی و…نیز بین متضررین از کرونا در سطح شهرستان توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه چگنی بیان کرد: از زمان شیوع کرونا سپاه چگنی تاکنون در کنار مردم بوده و برای پیشگیری و مبارزه با این ویروس اقداماتی مانند توزیع رایگان ماسک در محلات آسیب‌پذیر، ضدعفونی کردن اماکن عمومی، توزیع غذای گرم و توزیع بسته‌های معیشتی در قالب رزمایش نهضت کمک مومنانه و احسان و همدلی بین نیازمندان انجام داده است.

انتهای پیام/