ویدئویی که یک مرد را در محاصره تعدادی مار غول پیکر نشان می دهد به ویدئویی داغ در فضای مجازی تبدیل شده است.

به گزارش سفیرافلاک، روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود، از ویدئو‌های آموزشی گرفته تا ویدئو‌های سرگرمی. اما برخی از این ویدئو‌ها توجه کاربران را به خود جلب کرده و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند؛ حتی اگر این ویدئو‌ها یکبار قبلا منتشر شده باشند، مانند ویدئوی یک مرد در محاصره مار‌های غول پیکر!

در ویدئوی منتشر شده این مرد که هویتش «جِی بِرِوِر» اعلام شده در محاصره انواع مار‌ها دیده می‌شود، مار‌هایی که از لحاظ شکل، جثه و رنگ با یکدیگر تفاوت دارند. این ویدئو که قبلا در باغ وحش خزندگان کالیفرنیا تهیه شده بود بار دیگر منتشر شده است.

صدای آقای برور در این ویدئو شنیده می‌شود که می‌گوید: «هنگامی که کودک بودم آرزو داشتم تا یک باغ وحش خزندگان داشته باشم.» سپس هنگامی که او در حال تشکر از کاربران شبکه‌های اجتماعی به خاطر حمایت آن‌ها است ناگهان چند مار روی سر وی سقوط می‌کنند. در این لحظه برور بدون آنکه دچار ترس و واهمه شود در حالی که می‌خندد به صحبت خود ادامه می‌دهد.

یک کاربر توئیتر این ویدئو را با طرح پرسشی از آن‌ها که «آیا حاضرید بابت ۱ ساعت حضور در اینجا ۵۰ میلیون دلار دریافت کنید» در این شبکه اجتماعی منتشر کرد. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۲۷۰ هزار بیننده داشته است. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «اگر من مطمئن باشم این مار‌ها یک آهو را خورده باشند و گرسنه نباشند با این حال حاضر نیستم در این مکان بمانم.»

گفتنی است؛ این ویدئو پیشتر در سال ۲۰۱۹ و در صفحه اینستاگرام Reptile Zoo منتشر شده بود.

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان