نعمتی گفت: بارش برف راه ارتباطی ۲۴۹ روستای الیگودرز با مرکز شهرستان را مسدود کرد.

ماشاءالله نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: براثر بارش سنگین برف و کولاک از شب گذشته که تاکنون ادامه دارد، راه ارتباطی ۲۴۹ روستای الیگودرز با مرکز این شهرستان قطع‌شده است.

وی افزود: هم‌اکنون در بخش ززوماهرو، گردنه گله بادوش به کیگوران، گردنه شاهرود مسیر پیرامام به گلی چاس و گردنه شیخان مسیر سپیددشت به شول‌آباد تردد امکان‌پذیر نیست.

فرماندار الیگودرز عنوان کرد: گردنه شیخان توسط عوامل راهداری در حال بازگشایی می‌باشد و در حال حاضر برق و سیستم مخابراتی بخش ززوماهرو براثر بارش برف، قطع و راه ارتباطی ۱۴۷ روستای آن نیز با مرکز شهرستان مسدود شده است.

وی تصریح کرد: همچنین در بخش ذلقی گردنه آبشار مسدود و راه ارتباطی ۱۰۲ روستای این بخش با مرکز شهرستان مسدود بوده و در حال حاضر برق و سیستم مخابراتی این بخش نیز قطع است.

نعمتی گفت: در بخش بربرود شرقی نیز گردنه فرسش توسط عوامل راهداری در حال بازگشایی می‌باشد اما در بخش بربرود غربی و مرکزی تردد درراه‌های فرعی امکان‌پذیر است.

فرماندار الیگودرز بیان کرد: باوجود انسداد راه‌های روستایی، راه‌های اصلی شهرستان باز است و تلاش عوامل راهداری با چندین گروه مختلف برای بازگشایی گردنه‌ها و محورهای روستایی ادامه دارد.

انتهای پیام/