سرهنگ بازگیر با اشاره به‌ضرورت روشنگری و مباحث بصیرت افزایی در مساجد، گفت: امروز دشمن با ایجاد شبهات در فضای مجازی به دنبال تضعیف انقلاب است.

به گزارش سفیرافلاک، عصر امروز نشست هم‌افزایی ارکان مساجد با حضور فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد، امام جماعت مساجد، هیئت‌امنا و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج در حسینیه ثارالله (ع) برگزار شد.

سرهنگ ماشااله بازگیر در این مراسم اظهار داشت: مسجد سنگر، محل عبادت و راز و نیاز باخدا و وصال به پروردگار است، شهیدانی همچون توکل مصطفی‌زاده، نعمت سعیدی، جواد سبحانی، محسن فرج‌اللهی و …تربیت‌شدگان مساجد همین شهر همچون مساجد جوادالائمه، صاحب‌الزمان (عج) و… هستند.

وی با اشاره به اینکه فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج مجاهدان فی سبیل الله هستند، افزود: اگر مباحث روشنگری و بصیرت افزایی را با محوریت مساجد انجام دادیم در مسیر تربیت جوان مؤمن انقلابی پای‌کار موفق خواهیم شد.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به اهمیت مسئولیت‌پذیری در باب خدمت به جامعه عنوان کرد: بنا به قبول مسئولیت، باید وقت صرف کرد تا بتوانیم پاسخگو باشیم؛ قرآن، احکام، وصیت‌نامه شهدا و راهبردهای ولایت بهترین منابع برای تربیت نسل انقلابی به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: امروز دشمن با ایجاد شبهات در فضای مجازی به دنبال تضعیف انقلاب است، باید با حضور حقیقی در مساجد و برپایی نهضت سواد رسانه در محلات، دشمنان را در این راه شکست دهیم.

بازگیر گفت: هماهنگی لازم بین ارکان مساجد، تلاش ارکان مسجد جهت اجرای بهتر مأموریت‌های محوله در عرصه‌های مختلف موردنظر مقام معظم رهبری و تشکیل محله اسلامی با محوریت مسجد از اهداف این نشست است.

انتهای پیام/