امیری گفت: هر زمانی که قرار است قرادادها و اقداماتی با چین و روسیه به عنوان دشمنان آمریکا برای دور زدن تحریم انجام شود، جیغ دشمن را بلند می شود.

امیر علی حیدر امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در زمانی که مسئولین، مردم را به رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تشویق می کردند، شخصی وابسته به جریان شیرازی و شیعه انگلیسی در جهت تشویش افکار عمومی و در مخالفت با تدابیر نظام، تمامی پروتکل ها را به سُخره گرفته و با انتشار کلیپی در حرم حضرت معصومه(س) قبح را شکسته و جامعه را ملتهب کرد.

وی افزود: بعد از محکوم شدن این فرد، مجددا با تحریک فرقه تحت مدیریت انگلستان، کلیپی را در فضای مجازی پخش کردند که چرا آیت الله رئیسی به زیارت عتبات عالیات به کشور عراق رفته است.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: باید در جواب این سخنان گفت که اولا شرایط آبی عراق در بحث همه گیری ویروس کرونا با شرایط قرمز کشور، متفاوت است و همچنین زیارت آیت الله رئیسی و سفر به عراق با رعایت موازین بهداشتی انجام شده است.

امیری با اشاره به شانتاژ تبلیغات دشمن گفت: عده ای معلوم الحال پشت این قضیه التهاب آفرین پخش کلیپ هستند و می خواهند سفر پر برکت آیت الله رئیسی را تحت الشعاع قرار دهند که در این راستا اقدام به شانتاژ تبلیغاتی کردند و این برنامه شبیه شانتاژ تبلیغاتی قالیباف به روسیه بوده است.

وی بیان کرد: سوال اینجاست، چرا هر زمانی که نظام جمهوری اسلامی ایران می خواهد به محور مقاومت، یا روسیه و چین به عنوان دشمنان آمریکا در سه بُعد ایدئولوژیکی، نظامی و اقتصادی نزدیک شوند و قراردادهایی را در جهت دور زدن تحریم منعقد کنند، جیغ دشمن بلند می شود؟

تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار داشت: ملت با بصیرت ایران اسلامی کاملا به خباثت ها و شیطنت های معاندین آگاه است و هر بار نقشه های کثیفشان را نقش بر آب می کنند.

انتهای پیام/