خودنیا با اشاره به خسارت های بارندگی های اخیر گفت: بارش شدید برف و باران به شبکه برق بیش از ۱۲۰ روستا در استان خسارت وارد کرد که با تمام توان در حال رفع مشکل این روستاها هستیم.

به گزارش سفیر افلاک فریدون خودنیا عصر امروز در حاشیه برگزاری مانور شرکت برق استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۲۱ اکیپ در این مانور حضور دارند که اکیپ ها در قالب جمع آوری برق های غیر مجاز، جمع آوری دستگاه های رمز ارز غیر مجاز و بحث تعدیل و تنظیم روشنایی معابر استان در حال فعالیت می باشند.

وی افزود: در این مانور ۲۱ منطقه مشکوک از لحاظ رفتار مصرفی مورد بازدید قرار گرفت که ۶۵۲ مورد برق غیر مجاز شناسایی شده و جمع آوری شد.

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان تصریح کرد: در آخرین محور این اقدام فراگیر، تعدیل دو هزار و ۲۵۰ دستگاه چراغ روشنایی معابر در سطح استان در راستای مدیریت مصرف در دستور کار قرار گرفت.

خودنیا عنوان کرد: یکی دیگر از اهداف این مانور، تنظیم ساعت نجومی هزار و ۶۰۰ دستگاه چراغ معابر است که بعد از انجام مانور و تنظیم این تعداد ساعت نجومی در استان مشکل زمانی در روشنایی معابر برطرف گردد.

وی با اشاره به خسارت های بارندگی های اخیر گفت: بارش شدید برف و باران به شبکه برق بیش از ۱۲۰ روستا در استان خسارت وارد کرد که با تمام توان در حال رفع مشکل این روستاها هستیم.

انتهای پیام/