تعمیرکار محلی ویدئویی از شدت جریان برق روی خطوط یخ زده برق شهری تهیه کرد.

به گزارش سفیرافلاک، ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده که شدت جریان برق روی خطوط برق یخ زده در یکی از مناطق ایالت لوئیزیانای آمریکا را به تصویر می‌کشد؛ در این ویدئو که توسط «کریس فیتزموریس»، صاحب خدمات لوله کشی و تعمیرات تهیه شده است، شدت جریان برق را در یکی از خطوط «کِنِر»، بزرگترین شهر جفرسون پاریش را نشان می‌دهد. او این ویدئو را با تلفن همراه خود تهیه کرده است.

این پدیده پس از خراب شدن ترانسفورماتور رخ داد و موجب شد تا برق در نواحی نزدیک قطع شود. زمستان شدید حاکم در سراسر این ایالت موجب یخ زدگی خطوط برق در برخی مناطق شده است. در سراسر لوئیزیانا تخمین زده می‌شود ۵۸ هزار نفر بدون برق هستند. برودت هوا در این ایالت که قطعی برق بسیاری از مشترکان را دامن زد موجب قطع برق بیش از ۱۰ هزار نفر تنها در منطقه «جفرسون پاریش» شده است. بنا به گفته مقامات «جفرسون پاریش» طوفان زمستانی به چندین خط برق در نزدیکی تقاطع West Esplanade و Power Boulevard خسارت وارد کرده است و طبق اعلام سرویس هواشناسی ملی احتمال قطعی برق و خسارات به درختان بر اثر یخ زدگی وجود دارد.

گفتنی است؛ به افراد فاقد برق توصیه شده که با بستن پرده، قرار دادن پتو یا حوله روی شیشه پنجره‌ها و ایجاد عایق از هدر رفت گرما از داخل خانه‌های خود جلوگیری کنند.

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگران جوان