وفایی گفت: ۲ خیر لرستانی برای احداث ساختمان جدید شیرخوارگاه فرشتگان استان ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه کردند و به زودی این مرکز افتتاح می شود.

رضا وفایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: در استان تنها یک مرکز شیرخوارگاه نگهداری کودکان وجود داشت که این ساختمان استیجاری بود و از مدتی قبل تلاش برای ایجاد یک ساختمان جدید صورت گرفت.

وی افزود: در همین راستا با خیرین صحبت شد که دو خیر تقبل کردند هزینه ساختمان مرکز جدید شیرخوارگاه را پرداخت کنند و ساختمان جدید در مساحت ۸۰۰ متر در چهار طبقه احداث شده و یکی از خیرین برای ساختمان جدید دو میلیارد تومان هزینه کرد.

معاون بهزیستی لرستان تصریح کرد: یکی دیگر از خیرین نیز مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان برای محوطه سازی و تکمیل این سازمان هزینه کرد و هم اکنون ساختمان آماده و خیر دیگری در حال تجهیز این مرکز است.

وفایی با اشاره به اینکه تلاش می شود تا به زودی این مرکز افتتاح شود گفت: در این مرکز تنها کار نصب تجهیزات باقی مانده که پیش بینی می شود تا پایان سال و یا اوایل سال آینده افتتاح شود و کودکان به مرکز جدید منتقل شوند.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۳۰ کودک از سن نوزادی تا سه سالگی در شیرخوارگاه استان نگهداری می شوند که در ساختمان جدید، فضاهای مختلف و متنوع آموزشی، بازی، ورزشی و سایر بخش های مورد نیاز در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/