سردار کشکولی با اشاره به اشتیاق جوانان به یادگیری معارف تربیتی، گفت: خروجی حلقات صالحین تربیت جوان مؤمن انقلابی پای‌کار است.

به گزارش سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی در حاشیه بازدید از حلقات صالحین بسیج خرم‌آباد در حسینیه ثارالله در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در شجره طیبه صالحین یک سلسله‌مراتب معرفتی از استاد تا سرگروه وجود دارد که رئیس آن نماینده ولی‌فقیه در استان‌ها هستند.

وی افزود: معارف و ایدئولوژی انقلاب اسلامی که جوانان و نوجوانان اعم از خواهر و برادر باید بدانند با نظارت و فکر اساتید طراحی و سیاست‌گذاری می‌شود و به ترتیب به استادیار، سرمربی، مربی و سرگروه حلقه ۲۲ نفره منتقل می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با ارزیابی مثبت از بازدید نماینده ولی‌فقیه در لرستان از حلقات شجره طیبه صالحین، عنوان کرد: امروز ما حاصل طراحی فکر، ایده و معارف انقلاب اسلامی را در کف میدان و بین جوانان و نوجوانان، دانش‌آموز و دانشجویان شهری و روستایی مشاهده می‌کنیم.

وی تصریح کرد: خیل جوانان ما خود مشتاق هستند و خود را نیازمند معارف تربیتی و یادگیری می‌دانند، آموزش حلقه‌های تربیتی از رابطه بین فرزند با والدین و تکریم والدین شروع‌شده تا وارد مرحله تربیت جوان، انقلابی و جهادی شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطرنشان کرد: خروجی حلقات صالحین تربیت جوان مؤمن انقلابی پای‌کار است که هرلحظه آماده دفاع از دین و حقوق مردم است.

وی با اشاره به این‌که همه ما نیازمند مباحث تربیتی، آموزشی و معرفتی هستیم بیان کرد: از همه نوجوانان و جوانان درخواست داریم که خود را به چشمه معرفتی، تربیتی، فکری و فرهنگی شجره طیبه صالحین برسانند همه حضور یابند و استفاده کنند.

انتهای پیام/