سردار احمد طاهری از دستگیری قاچاقچی بزرگ کشور پس از ۲۰ سال فعالیت در زمینه قاچاق خبر داد و گفت: فرد دستگیر شده عامل شهادت یکی از ماموران انتظامی کرمان و جاسوس گروهک های معاند بود.

به گزارش سفیرافلاک، سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش و پیگیری پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان شرور تحت تعقیب و قاچاقچی بزرگ مواد مخدر کشور در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

وی ادامه داد: این قاچاقچی حرفه ای طی ۲۰ سال فعالیت در زمینه قاچاق مواد مخدر در شرق کشور  طی درگیری های متعدد با مأموران ناجا باعث مجروحیت تعداد زیادی از کارکنان پلیس و شهادت یک مأمور انتظامی در کرمان شده بود.

طاهری اضافه کرد: وی طی سال های اخیر با پیوستن به گروهک های معاند و تروریستی فعالیت های اطلاعاتی و جاسوسی برای پیشبرد اهداف پلید این گروهک ها در سطح سیستان و بلوچستان انجام می داده است.

کشف یک تن مواد مخدر در ایرانشهر

وی گفت: شب گذشته در عملیات مقتدرانه تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های ایرانشهر و مهرستان طی یک درگیری سنگین مسلحانه، با اعضای باند بزرگ قاچاق مواد افیونی، موفق به دستگیری پنج سوداگر مرگ و توقیف یک دستگاه خودروی وانت تویوتا و یک دستگاه پژو ۴۰۵ شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچست افزود: در بازرسی از خودروهای توقیفی، مقدار  یک تن و یکصد و شصت و هفت کیلو و یکصد و بیست و پنج گرم مواد افیونی، به همراه ۲ قبضه سلاح کلاش با  ۸۶ فشنگ و یک قبضه کلت کمری با ۶ فشنگ مربوطه کشف شد.

احتکار ۱۷ تن موز در زاهدان

وی اضافه کرد: با تلاش مأموران پلیس امنیت عمومی استان فردی سود جو که اقدام به احتکار چندین تن موز در یک انبار سردخانه ای در حومه شهر زاهدان کرده بود شناسایی و دستگیر و در بازرسی از این محل مقدار ۱۷ تن موز خارجی و داخلی به ارزش هشت میلیارد و پانصد میلیون ریال کشف شد.

انتهای پیام/