سپهوند گفت: در پویش جدید رزمایش کمک مومنانه، خانواده های شهدا به نیابت از شهید در امر کمک برای تهیه جهیزیه نوعروسان نیازمند مشارکت می کنند.

مریم سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: با شیوع کرونا رزمایش کمک مومنانه تاکنون در قالب چندین مرحله و در مناسبت های مختلف برگزار شده که بانوان در این رزمایش برای کمک به اقشار نیازمند و آسیب دیده از کرونا اقدامات قابل توجهی را انجام دادند.

وی افزود: امسال هفت هزار بسته معیشتی توسط بسیج جامعه زنان استان در بین نیازمندان توزیع شد و اجرای طرح کمک مومنانه تا پایان کرونا ادامه دارد.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان با اشاره به اهدای جهیزیه به نیازمندان عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۰۰ سری جهیزیه در بین نوعروسان نیازمند توزیع شده که برای هر جهیزیه حدود ۲۰ میلیون تومان هزینه شده است.

سپهوند بیان کرد: پویش جدیدی در راستای کمک به نیازمندان در نظر گرفته شده که در این پویش خانواده های شهدا به نیت از شهیدشان، برای تهیه جهیزیه اقدام و بخشی از جهیزیه یک نیازمند را تهیه و اهدا می کنند.

وی بیان کرد: این پویش در قالب رزمایش کمک مومنانه و با مشارکت خانواده های شهدا انجام می شود که تهیه ۵۰ سری جهیزیه تا پایان سال در استان پیش بینی می شود.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: همزمان با شب عید و آغاز سال نو، برنامه ریزی لازم صورت گرفته تا بیش از دو هزار بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند توزیع شود.

انتهای پیام/