ارمغان گفت: تاکنون ۸۰ درصد وسایل حمل و نقل عمومی شهرداری خرم آباد به سیستم پرداخت الکترونیک مجهز شده است.

مسعود ارمغان در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: نصب دستگاه هوشمند بر روی وسایل حمل و نقل عمومی تاکسی و اتوبوس از مدتها قبل در دستور کار قرار گرفته که اقدامات لازم برای ثبت نام رانندگان انجام شد.

وی افزود: تاکنون بالغ بر ۸۰ درصد اتوبوسها و تاکسی های خرم آباد به دستگاه هوشمند پرداخت کرایه مجهز شده که به صورت رایگان این دستگاه در اختیار رانندگان قرار می گیرد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد تصریح کرد: هدف از این برنامه، سهولت در پرداخت کرایه تاکسی است تا شهروندان از این دستگاه ها برای پرداخت کرایه استفاده کنند.

ارمغان عنوان کرد: با توجه به شیوع کرونا می طلبد مسافران هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی از دستگاه های هوشمند استفاده کنند و کمتر از پول نقد برای پرداخت کرایه استفاده نمایند.

وی با اشاره به رعایت دستوالعمل های بهداشتی در حمل و نقل عمومی گفت: نظارت های لازم بر فعالیت وسایل حمل و نقل عمومی هر روز انجام می شود و همه تاکسی ها و اتوبوسها ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد خاطرنشان کرد: تاکسی هایی که در هنگام جابجایی مسافر پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند جریمه می شوند.

انتهای پیام/