سردار سلیمانی گفت: ۱۰ مرکز صیانت در کشور راه اندازی شد که هدف اصلی بازگشت معتادین متجاهری است که دچار آسیب اجتماعی اعتیاد شده اند.

به گزارش سفیرافلاک، سردار غلامرضا سلیمانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در استان لرستان و در آستانه ولادت امیرالمومنین حضرت علی(ع)، سپاه لرستان ۱۸۳ پروژه محرومیت زدایی و عمرانی را در راستای خدمت مردم به بهره برداری رساند.

وی افزود: این پروژه ها در زمینه خانه محروم، ورزشی، آبرسانی و مسجد  است البته یکی از پروژه های مهم و قابل توجه در استان لرستان، اتمام پروژه مرکز صیانت معتادان متجاهر بود که یک زنجیره کامل و با رعایت استانداردهای بهداشتی، درمانی، روانی و معنوی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: این مرکز صیانت در ۱۰ استان کشور راه اندازی شده که به عنوان الگویی برای بازگشت معتادین متجاهر است که فرزندان این مرز و بوم بوده و دچار آسیب اجتماعی اعتیاد شدند.

سردار سلیمانی با اشاره به تسریع در خدمات رسانی عنوان کرد: سال آینده خدمتگزاری توسط رده های بسیج توسعه می یاید که این خدمات در زمینه پروژه های محرومیت زدایی، اشتغال، سازندگی و پروژه های مناطق محروم است و علاوه بر این موارد، اشتغال و محلات حاشیه شهر و روستاها که جمیعت زیادی دارند و دچار آسیب شدند نیز بیشتر مورد توجه و تمرکز قرار می گیرد.

وی گفت: مراکز صیانت یک مجموعه کامل از خدمات را با کمک و همکاری دستگاه ها و امتداد مردمی که بسیج ایجاد خواهد کرد و همچنین ورود خیرین در مقابل مشکلات، را ارائه دهیم و در حل مشکلات با هدف رویکرد جهادی و انقلابی این مهم را تقویت کنیم و بهره بیشتری به مناطق محروم برسد.

انتهای پیام/