عبدالهی گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز، کالاهای مورد نیاز به اندازه کافی تامین شده و در اختیار همه استانها قرار می‌گیرد.

به گزارش سفیر افلاک اسد عبدالهی در جلسه ستاد تنظیم بازار که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با  اشاره به تنش های ایجاد شده در روزهای اخیر در برخی از کالاها از جمله گوشت مرغ و روغن نباتی اظهار داشت: در این زمینه تصمیماتی اتخاذ شد که کالاهای مورد نیاز به اندازه کافی تامین شده و در اختیار همه استانها قرار ‌گیرد.

وی افزود: کالاهای اساسی به اندازه کافی ذخیره شده که به منظور تنظیم بازار  در روزهای پایانی سال در زمینه گوشت منجمد و هم گوشت مرغ تدابیر لازم اتخاذ شده است و همچنین برای ماه مبارک رمضان مشکلی در سطح استان نخواهیم داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان تصریح کرد: برای کنترل بیشتر بازار و قیمت ها، استانهای هم جوار با هم اندیشی و رایزنی و در صورت نیاز کالاهای اساسی مورد نیاز را با هم مبادله کنند.

عبدالهی با تاکید بر ضرورت نظارت در بازارعنوان کرد: با همکاری دستگاه های دولتی از جمله تعزیرات حکومتی، سازمان صمت و جهاد کشاورزی نظارت بر بازار تشدید می شود.

وی با اشاره به شایعات و بحث های روانی گفت: متاسفانه برخی از اوقات این موضوع باعث افزایش قیمت برخی از کالاها می شود و مردم باید به اندازه مصرف خود کالاهای مورد نظر را تهیه کنند.

انتهای پیام/