حجت‌الاسلام صیادی با بیان اینکه امروز امید دشمنان به نفوذی ها است، گفت: امید به ترامپ و بایدن سرابی بیش نیست باید در تمامی عرصه ها در مقابل دشمن ایستاد و مقاومت کرد تا خوف و ترس بر آنان حاکم شود.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام جواد صیادی امشب در سلسله نشست‌های روشنگری که در حسینیه ثارالله سپاه خرم‌آباد برگزار شد با اشاره به اینکه یاد خدا موجب سعادت و رشد انسان‌ها می‌شود، اظهار داشت: اعتماد به پروردگار متعال، سیره بزرگان و اهل‌بیت(ع) بوده و خداوند تکیه‌گاه مؤمنین است.

وی با اشاره به‌ضرورت مقابله با جریان کفر و الحاد افزود: دشمنی آمریکا با ایران اسلامی بنیادی است، امروز می‌بینیم کسانی که راه، منش، گفتار و رفتار امام راحل را صراط مستقیم خود قراردادند، مغبوض دشمن هستند و جریانی که به خط اصیل اسلام نزدیک بوده دشمنی آمریکا با آنان محرز است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه خرم‌آباد عنوان کرد: اگر جهاد اکبر و مبارزه با نفس رزمندگان اسلام نبود قطعاً جهاد اصغر و کبیر در مقابل جریان کفر محقق نمی‌شد و امروز شاهد موفقیت‌ها در تمام زمینه‌ها نبودیم.

صیادی با بیان اینکه مرور بر نعمات گذشته یقیناً چراغ راه آینده است، تصریح کرد: با مروری کوتاه بر تاریخ کشورمان می‌بینیم وقتی رضاشاه آن قلدر بی‌منطق بر کشور ما حاکم شد چه ظلم‌هایی بر مردم تحمیل کرد، همین فرد بیشترین بودجه کشور را صرف تجهیزات نظامی کرد اما در سوم شهریور ۱۳۲۰ که شوروی و انگلستان به ایران حمله کردند ارتش رضاشاه ۱۰ ساعت مقاومت نکرد.

وی با اشاره به اینکه در زمان محمدرضا پهلوی ۶۰ هزار مستشار بر گُرده مردم ایران حاکم بودند و حق توحش می‌گرفتند، تصریح کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران، وجود امام راحل و مقام معظم رهبری کشور امروز در امنیت و استقلال کامل بوده و به‌واسطه توان و ظرفیت جوانان همین مرزوبوم به‌پیش رفته‌ترین تجهیزات نظامی، علمی، پزشکی و… دست‌یافتیم و نگاه زورگویانه و مستکبرانه دشمنان از چهره ایران سرافراز برداشته شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه خرم‌آباد بیان کرد: رزمندگان ما ۸ سال در مقابل یک جنگ بین‌المللی ایستادند و خون دادند اما اجازه ندادند وجبی از خاک وطن کم شود و هنوز بعد از گذشت سال‌ها تربیت‌شدگان از دامان جنگ تحمیلی همچون شهید سلیمانی موجب افتخارآفرینی برای کشور هستند.

وی گفت: امروز امید دشمنان به نفوذی‌ها است و خسارات وارده بر کشور منتهی به نفوذی‌ها است، همان‌طوری که اگر نفوذی‌ها نبودند تاریخ اسلام به نحوی دیگر رقم می‌خورد. خانه‌نشینی علی(ع) و غربت و مظلومیت ائمه اطهار(ع)، واقعه کربلا و اسارت زینب سلام‌الله علیها ریشه در جریان نفوذ دارد.

صیادی با اشاره به دستور جوبایدن در حمله و بمباران نظامیان سوریه با عنوان هشدار به ایران اظهار داشت: امید به ترامپ و بایدن سرابی بیش نیست باید در تمامی عرصه ها در مقابل دشمن ایستاد و مقاومت کرد تا خوف و ترس بر آنان حاکم شود.

انتهای پیام/