مهدیان نسب گفت: نیروی انتظامی در برابر هرگونه ناامنی باقدرت ایستاده و به کسانی که نظم و امنیت جامعه را به هر نحوی بر هم بزنند، برخورد قاطع خواهد کرد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی سپهوند ظهر امروز در دیدار با فرمانده انتظامی لرستان ضمن قدردانی از زحمات کارکنان ناجا، اظهار داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در سراسر این آب‌وخاک، امنیتی مثال‌زدنی ایجاد کرده و حضور این نیروهای جان‌برکف در مرزها، جاده‌ها، شهرها و … همراه مردم در نگرانی‌ها و بحران‌ها، موجب آسودگی خاطر مردم شده است.

وی با اشاره به جایگاه نیروی انتظامی در تأمین و برقراری نظم و امنیت و آرامش جامعه، افزود: کارنامه درخشان نیروی انتظامی به‌واسطه اعتماد خوب در بین مردم و اخلاص عمل آنان است.

امام‌جمعه ازنا پیروی از ولایت‌فقیه را رمز موفقیت نیروهای مسلح دانست و عنوان کرد: خدا را شاکریم که پلیس ما به‌عنوان پلیسی ولایی، همواره پشتیبان رهبری و ولایت‌فقیه بوده است که همین موجب اقتدار نیروی‌های انتظامی و نظامی است.

سپهوند تصریح کرد: نیروی انتظامی و سایر نیروهای نظامی و امنیتی یک روح واحد بوده و در خدمت به اسلام، دفاع از مردم، تأمین امنیت کشور و خدمت‌رسانی در عرصه‌های مختلف اشتراک دارند. نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مظهر اقتدار ملی و اعتماد مردمی است.

نیروی انتظامی در برابر هرگونه ناامنی باقدرت برخورد می‌کند

سردار محمد مهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: نیروی انتظامی در برابر هرگونه ناامنی باقدرت ایستاده و به کسانی که نظم و امنیت جامعه را به هر نحوی بر هم می‌زنند، برخورد قاطع خواهد کرد.

وی بابیان اینکه نیروی انتظامی استان لرستان ۵۰۰ شهید را درراه دفاع مقدس و حفظ نظم و امنیت، باافتخار تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، افزود: نیروی انتظامی لرستان همچنین هزار و ۲۰۰ جانباز سرافراز را از زمان دفاع مقدس تاکنون تقدیم امنیت مردم کرده است.

فرمانده انتظامی استان لرستان بابیان اینکه ایثارگری و شهادت‌طلبی همچنان در نیروی انتظامی ساری و جاری است، عنوان کرد: نیروی انتظامی لرستان، امروز عملکردی موردتوجه فرمانده معظم کل قوا دارد.

وی تصریح کرد: امروز پلیس افتخار دارد که به‌عنوان یکی از مؤلفه‌های اصلی ایجاد امنیت در جامعه بوده و با استفاده از نیروی انسانی متعهد و ولایت مدار تا به امروز خوش درخشیده است.

انتهای پیام/