خادمی گفت: انتخابات در اوج اقتدار و بی طرفانه برگزار شود و تسلط عوامل اجرایی بر قوانین انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش سفیر افلاک سید موسی خادمی در جلسه مشترک معاونین استاندار، فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات استان اظهار داشت: شناسایی و انتخاب عوامل حاضر در فرآیند انتخابات بسیار مهم است و باید این افراد با رعایت اصول و قوانین نسبت به وظایف خود عمل کنند.

وی با اشاره به اهمیت بالای تسلط عوامل اجرایی بر قوانین انتخابات افزود: انتخابات امانتی است از طرف مردم و باید در اوج اقتدار و کاملاً بی‌طرفانه برگزار گردد که استفاده از تجربیات انتخابات گذشته، شناسایی و رفع نقایص و تهدیدات احتمالی و آموزش عوامل انتخاباتی از مهمترین نکاتی است که در برگزاری انتخابات پیش رو باید مدنظر قرار گیرد.

استاندار لرستان تصریح کرد: هماهنگی و همفکری فرمانداران و سایر عوامل اجرایی در کنار بهره گیری از توان افراد معتمد، نقش موثری در امنیت انتخابات ایفا خواهد کرد.

خادمی خاطرنشان کرد: همانگونه که مردم اقدامات صادقانه مسئولین را می بینند هر گونه نقص را نیز متوجه می شوند که لازم است با رعایت اصل بی طرفی و تلاش مضاعف مقدمات برگزاری انتخاباتی سالم برای مردم فراهم شود.

انتهای پیام/