محمدی فارسانی گفت: ۱۰۳ واحد مسکونی در هفته احسان و نیکوکاری به مددجویان کمیته امداد لرستان واگذار می شود.

جاسم محمدی فارسانی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: هفته احسان و نیکوکاری از ۱۳ اسفند ماه آغاز می شود که امسال برخی از برنامه ها به دلیل شرایط کرونا، در فضای مجازی برگزار می گردد.

وی با اشاره به واگذاری مسکن های مددجویان افزود: ۱۰۳ واحد مسکونی همزمان با هفته احسان و نیکوکاری به مددجویان تحت پوشش واگذار می شود که از این تعداد سه واحد در شهر و ۱۰۰ واحد در روستاها می باشد.

مدیرکل کمیته امداد لرستان تصریح کرد: ۷۷ واحد مسکن مهر نیز آماده واگذاری است که در صورت فراهم شدن منازل در همین هفته به مددجویان واگذار می شود.

محمدی با بیان اینکه ۲۰۰ مرکز نیکوکاری آماده جمع آوری کمک های مردمی است گفت: در هفته احسان و نیکوکاری این مراکز نیکوکاری در استان آماده دریافت هدایای نقدی و غیر نقدی هم استانی ها است.

وی با اشاره به اجرای برخی از برنامه ها در فضای مجازی افزود: هر ساله در روز ۱۴ اسفند برنامه احسان و نیکوکاری در مدارس برگزار می شد ولی به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی مدارس این مراسم امسال به صورت مجازی و از طریق شبکه شاد انجام می شود.

مدیرکل کمیته امداد لرستان خاطرنشان کرد: امسال یک مسابقه نقاشی در بین دانش آموزان مقطع ابتدایی با موضوع فرهنگ احسان و نیکوکاری برگزار شد که در مجموع ۳۰۰ اثر نقاشی از دانش آموزان دریافت شده و هم اکنون این آثار در حال ارزیابی است که در نهایت به ۳۰ اثر برگزیده جوایزی اهدا می شود.

انتهای پیام/