جناب گفت: مجتمع پرورش ماهی سپید دشت آماده واگذاری برای اشتغال است که می توان از این فرصت برای اشتغال بخشی از تفاهم نامه بنیاد شهید استفاده کرد.

به گزارش سفیر افلاک محمد حسین جناب ظهر امروز در جلسه کارگره اشتغال استان اظهار داشت: در پی تفاهم نامه بنیاد شهید و استانداری قرار بود دو هزار و ۵۰۰ نفر مشغول به کار شوند که هزار و ۵۰۰ نفر از طریق منابع تسهیلاتی، ۳۰۰ نفر در دستگاه های دولتی و ۷۰۰ نفر در واحدهای اقتصادی استان وارد بازار کار شوند.

وی افزود: در بخش تسهیلاتی مشکلی وجود ندارد و با توجه به تامین منابع، سقفی برای پرداخت تسهیلات نیست و به اندازه نیاز تسهیلات پرداخت می شود.

مدیرکل جذب و سرمایه گذاری استانداری لرستان تصریح کرد: در بخش مشاغل خانگی منابعی در نظر گرفته شده و همچنین در بخش رونق تولید نیز منابعی وجود دارد که قابل تخصیص است.

جناب با اشاره به اینکه استانداری نسبت به این موضوع بی توجه نیست گفت: در این مدت اقداماتی صورت گرفته البته پیشنهاد می دهیم گروه اقتصادی کوثر که توان اقتصادی خوبی دارد می تواند در سرفصل ها وارد شود.

وی بیان کرد: در این راستا یکی از ظرفیت های مهم استان مجتمع پرورش ماهی شش هزار تنی در سپید دشت است که برای این واحد ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده و هم اکنون آماده واگذاری است.

مدیرکل جذب و سرمایه گذاری استانداری لرستان اظهار داشت: با بهره برداری از این مجتمع می توان برای هزار و ۲۰۰ نفر شغل ایجاد کرد که ما آماده واگذاری این مجتمع به بنیاد شهید هستیم.

انتهای پیام/