غفوری نژاد گفت: ۷۳ فضای آموزشی با مشارکت خیران
طی سال جاری در لرستان احداث‌شده است.

به گزارش سفیرافلاک، عصر امروز با حضور نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس، فرماندار، مدیرکل نوسازی مدارس لرستان و جمعی دیگر از مسئولان آئین افتتاح مدرسه ۶ کلاسه روستای ترشاب دورود افتتاح شد.

امیر غفوری نژاد با تبریک فرارسیدن مبعث پیامبراکرم (ص)، اظهار داشت: خیران گرامی به همراه اعتبارات دولتی در ساخت فضاهای آموزشی مشارکتی مطلوب دارند، به‌طوری‌که اداره کل نوسازی مدارس امسال موفق شده است ۷۳ فضای آموزشی را به بهره‌برداری برساند.

وی افزود: در سال جاری شرایط به نحوی مهیا شد که ما توانستیم در پایان هر هفته یک مدرسه ۵ کلاسه را تحویل آموزش‌وپرورش دهیم و این افتخار کم‌نظیری است که خداوند متعال به کارکنان نوسازی مدارس ارزانی داشته است.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با اشاره به پروژه‌های در دست اجرا در شهرستان دورود، عنوان کرد: امسال، سه واحد آموزشی با ۱۴ کلاس درس احداث و به بهره‌برداری رسید و در سال آینده هم ۱۷ کلاس دیگر تحویل آموزش‌وپرورش این منطقه قرار خواهیم داد.

وی با اشاره به پروژه ۱۲ کلاسه ناصرالدین دورود که تبدیل به دغدغه همشهریان دورودی شده است، تصریح کرد: عملیات اجرایی این واحد آموزشی را که به نام دانشمند شهید محسن فخری زاده مزین شده است و از ردیف اعتبارات بازآفرینی تا مرحله کنونی پیش رفته را مجدداً و به‌صورت جدی دنبال کرده‌ایم.

به گزارش سفیرافلاک، مدرسه ۶ کلاسه ترشاب دورود با مشارکت علی حسنی خیر مدرسه‌ساز در زمینی به مساحت ۶ هزار مترمربع و زیربنای آموزشی یک هزار و ۱۲۰ متر با صرف اعتبار ۵۰ میلیارد ریال ساخته‌شده است.

انتهای پیام/