بهاروند گفت: بیمه شدگان تامین اجتماعی در شهرهای فاقد بیمارستان، از روز پنجشنبه خدمات رایگان را در بیمارستان های دولتی دریافت می کنند.

امین بهاروند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: یکی از برنامه های سازمان تامین اجتماعی در راستای ارائه خدمات به بیمه شدگان این بود که در شهرهایی که فاقد بیمارستان تامین اجتماعی هستند، بیمه شدگان همان شهر با مراجعه به بیمارستان های دولتی از خدمات رایگان بهره مند شوند.

وی افزود: همچنین افراد بالای ۶۵ سال سن که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند، با مراجعه به هر بیمارستان می توانند از خدمات درمانی استفاده کنند و هر گونه خدماتی که مشمول بیمه باشد برای این افراد رایگان است.

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان تصریح کرد: در صورتی که برای بیمه شده در این برنامه، تجهیزات پزشکی استفاده شود نیز به صورت رایگان خواهد بود.

بهاروند با اشاره به اینکه بیمارستان تامین اجتماعی در سه شهر استان وجود دارد گفت: بیمارستان های تامین اجتماعی در خرم آباد، بروجرد و دورود وجود دارد و سایر شهرستان های استان فاقد بیمارستان تامین اجتماعی هستند که در اجرای این طرح می توانند از خدمات رایگان درمانی استفاده نمایند.

وی بیان کرد: این طرح از روز پنجشنبه ۲۱ اسفند ماه اجرا می شود و هدف از این برنامه، کاهش دغدغه های بیمه شدگان برای استفاده از خدمات درمانی و دارویی است.

انتهای پیام/