حسن نژاد گفت: آزاد سازی حرائم و تصرفات محدوده سیاهپوش تا سراب هنام شهرستان سلسله انجام و به زودی منطقه کهمان و کاکارضا نیز رفع تصرف می شود.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی آب منطقه ای لرستان، داریوش حسن‌نژاد اظهار داشت: با توجه به اینکه در سالهای اخیر افرادی با تصرف منابع ملی و تصرف انفال عمومی و حرائم در منطقه هنام شهرستان سلسله عرصه را بر مردم منطقه تنگ کرده بودند، با پیگیری‌های صورت گرفته و درایت کامل دستگاه قضا و نیروی انتظامی برای اولین بار کلیه حرائم تصرف شده منطقه به صورت کامل آزادسازی گردید.

وی افزود: پس از رفع تصرفات راه در طول مسیر سیاهپوش هنام و قلع و قمع رستورانهایی که فاقد مجوز از اداره میراث فرهنگی وگردشگری بودند آزادسازی حرائم انهار و سراب هنام نیز انجام گردید .

مدیر عامل آب منطقه ای لرستان تصریح کرد: با تشکیل کارگروهی متشکل از ادارات منابع آب، راه و حمل ونقل، میراث فرهنگی،جهاد کشاورزی و منابع طبیعی بعد ازشناسایی تصرفات انجام شده و اخذ دستورات قضایی کلیه تصرفات قلع وقم و رفع تصرف شد.

حسن نژاد عنوان کرد: با توجه به آزادسازی تصرفات منطقه هنام و سراب زز اگر افرادی مبادرت به تکرار جرم با غرس درخت یا هرنوع ساخت‌وساز، اعیانی وفنس کشی نمایند با متخلف برابر قانون برخورد خواهد شد و تمامی حرائم و منابع ملی جزء انفال عمومی هستند و با کسانی که مبادرت به دست درازی و تصرف منابع ملی و حرائم آب، راه، منابع ملی و… نمایند بر اساس قانون، به شدت برخورد خواهد شد.

وی گفت: رفع تصرفات و آزاد سازی منابع ملی در دستور کار قرارگرفته و به زودی منطقه کهمان، کاکارضا و سایر حرائم جزئی نیز رفع تصرف خواهد شد.

انتهای پیام/