پرویز پور، سخنگوی ستاد انتخابات لرستان گفت: ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در ۳۳ شهر استان آغاز شد.

ناهید پرویز پور در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر از امروز چهارشنبه آغاز شده و تا ۲۶ اسفند ثبت نام ادامه دارد.

وی افزود: داوطلبان می توانند از دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به ثبت نام اقدام نمایند؛ در روش غیر حضوری که از طریق رایانه و گوشی تلفن صورت می گیرد، داوطلب با مراجعه به سامانه entekhabat.moi.ir فرآیند ثبت نام را تکمیل نموده و پس از بررسی توسط کاربران ستاد انتخابات فرمانداری‌ها در اسرع وقت پیامک تایید نهایی ثبت نام به شماره همراه اعلامی توسط داوطلب ارسال خواهد شد.

سخنگوی ستاد انتخابات لرستان تصریح کرد: در روش حضوری داوطلب می تواند با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و ستاد انتخابات فرمانداری‌ها با در دست داشتن مدارک مورد نیاز اقدام به ثبت نام نماید.

پرویزپور عنوان کرد: به دلیل شیوع بیماری کرونا توصیه می شود از روش های غیر حضوری جهت ثبت نام استفاده کنند و در صورت عدم دسترسی به روش های غیر حضوری در هنگام مراجعه به دفاتر پیشخوان و فرمانداری ها پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.

وی بیان کرد: همچنین ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها از ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ به مدت یک هفته انجام می شود.

سخنگوی ستاد انتخابات لرستان خاطرنشان کرد: انتخابات شورای شهر در ۳۳ حوزه انتخابایه در شهرهای استان انجام می شود که امروز در این شهرها ثبت نام آغاز شده است. انتخابات شورای شهر و روستا و ریاست جمهوری خرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/