سرهنگ کریمی فرد با اشاره به نقش مهم دانشجویان انقلابی در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان، گفت: برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان در پلدختر فرصتی مناسب برای نمایش هویزه ثانی دفاع مقدس است.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ منصور کریمی فرد عصر امروز در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه کتاب‌خوانی ویژه راهیان نور در دانشگاه علمی کاربردی آریا گچ ضمن تبریک عید مبعث، اظهار داشت: امروز ملت ایران اسلامی با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری، دشمن‌شناسی و آگاهی که دارند مقتدرانه در عرصه‌های مختلف علمی، پزشکی و هسته‌ای پیش می‌روند.

وی افزود: اقتدار، امنیت و موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون خون شهدا و مجاهدت‌های رزمندگان در طی دوران ۸ سال دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به میزبانی پلدختر در برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان عنوان کرد: برگزاری برنامه‌هایی با رنگ و بوی ایثار وشهادت در اجرای برنامه‌های فرهنگی مرتبط با کنگره می‌تواند فضای شهرستان را برای برگزاری این برنامه در سال ۱۴۰۰ یا اواخر سال ۱۴۰۱ آماده کنند.

وی با اشاره به نقش مهم رزمندگان پلدختری در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: در این دوران شهرستان پلدختر بیش از ۸۰ بار بمباران شد و رزمندگان این دیار با رشادت و جان‌فشانی با حضور در عملیات‌های مختلف، پایبندی خود را به‌نظام و انقلاب نشان دادند.

کریمی فرد گفت: دانشجویان از اقشار مهم فکری و علمی جامعه هستند که با تلاش در عرصه علمی مشغول مجاهدت و پیشرفت‌های چشمگیری در حوزه‌های مهم می‌باشند که همه ما موظف هستیم با به کار گیری علم و فکر دانشجویان در رفع موانع توسعه‌ای کشور قدم برداریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر بیان کرد: راهیان نور فرصتی است که نسل جوان بافرهنگ ایثار و شهادت آشنا کنیم، همان‌طور که نصرت الهی شامل حال رزمندگان شد و جنگ به نفع ایران خاتمه پیدا کرد و در این برهه به‌خصوص جنگ نرم و اقتصادی نیاز به نصرت الهی داریم.

انتهای پیام/