همایش فرهنگی یک‌روزه ویژه همسران و فرزندان پاسدار در حسینیه عاشقان ثارالله با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ ماشااله بازگیر، در این مراسم با اشاره به نقش مهم بانوان در عرصه‌های تربیتی اظهار داشت: مادران تربیت‌کنندگان یک نسل هستند و امروز نتیجه خدمات و زحمات مادران این سرزمین اسلامی را در مقابله با جبهه کفر، شکست هیمنه پوشالی استکبار و برافراشتن پرچم اسلام می‌بینیم.

وی افزود: شهید سلیمانی و دیگر شهدای عزیز ما، نمونه‌هایی از تربیت‌یافتگان و پرورش‌یافتگان خانواده اسلامی ایرانی بودند که امروز نه‌تنها الگوی جوانان ایرانی که برای یک جهان درزمینهٔ های مختلف اُسوه هستند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد عنوان کرد: در یک سال گذشته در بحبوحه کرونا، حضور نوجوانان و جوانان در عرصه‌های خدمات‌رسانی کمک به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا و برپایی رزمایش‌های بزرگ و کوچک کمک مومنانه در جای‌جای مختلف شهر و روستا نشان از نگاه و تفکر خانواده‌های ایرانی دارد که قطعاً مادران و بانوان مشوق همسران و فرزندان خود در این مسیر بوده و هستند.

به گزارش سفیرافلاک، برگزاری مسابقات ورزشی، کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی ایرانی، مولودی‌خوانی و معرفی بانوان فرهیخته و نخبه در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی از بخش‌های متنوع این همایش بود.

هم‌چنین در پایان این همایش با حضور فرماندهی ناحیه خرم‌آباد از همسران پاسدار که در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی حضور فعال، مؤثر و مستمر داشتند تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/