در آستانه مبعث پیامبراکرم(ص) با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) پروژه‌های محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی در چگنی افتتاح شد.

به گزارش سفیرافلاک، عصر امروز با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، امام‌جمعه چگنی، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه چگنی و جمعی دیگر از مسئولان آئین افتتاح ۱۰ باب واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد و سه واحد مسکونی محرومین در شهرستان چگنی افتتاح شد.

سرهنگ محمد علیزاده بازگیر در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، ضمن گرامیداشت عید مبعث پیامبر اکرم (ص)، اظهار داشت: افتتاح چهار طرح اشتغال‌زایی صندوق‌های قرض‌الحسنه شامل: فروشگاه اقتصاد و مقاومتی سراب دوره با اشتغال چهار نفر، کارگاه گوهر تراشی با اشتغال سه نفر، دامداری پرورش گوسفند داشتی با اشتغال چهار نفر و گلخانه صیفی‌جات دلبر سادات با اشتغال سه نفر و جمعاً مبلغ چهار میلیارد ریال نیز صورت گرفت.

وی افزود: یک مدرسه دو کلاسه در روستای چشمه سرده، ۱۰ واحد مسکن محرومین در روستاهای سرزمان و مینه و سه پایگاه برادر و خواهر در روستاهای چم باغ و غلامان سفلی نیز به بهره‌برداری رسیدند.

فرمانده سپاه ناحیه چگنی عنوان کرد: امروز نیز در آستانه مبعث پیامبر اکرم (ص) دیدار با خانواده شهید مفقودالاثر ولی‌الله ایرانشاه کمره در شهر ویسیان و شهید سید مبارک موسوی در روستای فرضالی صورت گرفت و از صبر و استقامت خانواده‌های شهدا و مفقودالاثر تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/