حسنوند گفت: در مرحله دیگری از کمک مومنانه ۴۴۷۵ بسته معیشتی همزمان با عید مبعث در بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا در شهرستان بروجرد توزیع شد.

سرهنگ احمد حسنوند در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: با گذشت یک سال از شیوع کرونا، تاکنون چندین مرحله کمک مومنانه در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری اجرا شده و در هر مرحله بسته های معیشتی، بهداشتی، جهیزیه و سایر اقلام در بین خانواده های نیازمند توزیع شده است.

وی با اشاره به مرحله جدید کمک مومنانه افزود: در این مرحله همزمان با عید مبعث چهار هزار و ۴۷۵ بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد و ۳۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تهیه و در بین افراد نیازمندی که توسط پایگاه های مقاومت شناسایی شده اند، توزیع شد.

سرپرست ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تصریح کرد: علاوه بر توزیع بسته های معیشتی، چهار سری جهیزیه به ارزش ۳۰ میلیون تومان تهیه شد که این جهیزیه ها به نوعروسان نیازمند اهدا شده است.

حسنوند عنوان کرد: همچنین ۲۰۰ کارت هدیه با هزینه ای بالغ بر ۲۰ میلیون تومان، ۱۵۰ پرس غذای گرم، ۷۰ بسته لوازم التحریر به ارزش ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در این مرحله از کمک مومنانه توزیع شده که در مجموع در مرحله جدید رزمایش کمک مومنانه، بسیج و سپاه بروجرد با کمک خیرین شهرستان بروجرد توانستند یک میلیارد و ۴۵۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان را در قالب بسته های مختلف توزیع کنند.

وی با بیان اینکه طی یک سال گذشته ۹ میلیارد و ۴۶۱ میلیون تومان کمک مومنانه در بخش های مختلف در بین نیازمندان شهرستان بروجرد توزیع شده است، گفت: طی این مدت ۲۵ هزار و ۸۵۷ بسته غذایی معیشتی به ارزش شش میلیارد و ۲۹۲ میلیون تومان، ۲۶ سری جهیزیه با هزینه ای بالغ بر ۱۷۹ میلیون تومان، هزار و ۶۶۶ کارت هدیه با هزینه ۶۵۵ میلیون تومان در بین نیازمندان اهدا شده است.

سرپرست ناحیه مقاومت بسیج بروجرد عنوان کرد: همچنین در این مدت ۲۱ هزار بسته بهداشتی با هزینه ۹۷۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، توزیع ۲۴ هزار و ۳۶۴ پرس غذای گرم به ارزش ۲۶۰ میلیون تومان و اهدای سه هزار و ۲۷۹ بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان بی بضاعت به ارزش بیش از ۷۷۴ میلیون تومان تهیه و توزیع شده است.

حسنوند افزود: طی یک سال گذشته در اجرای چند مرحله رزمایش کمک مومنانه در شهرستان بروجرد، ۹ میلیارد و ۴۶۱ میلیون تومان در قالب بسته های معیشتی، بهداشتی، لوازم التحریر، جهیزیه، کارت هدیه و سایر اقلام توزیع شد.

انتهای پیام/