گودرزی با اشاره به نقش موثر بسیجیان در مقابله با کرونا گفت: بسیجیان در پایگاه های مقاومت در سخت ترین شرایط پای منافع ملت و مصالح نظام ایستاده اند بنابراین لازم است اعتبار پایگاه ها صددرصد تخصیص یابد.

عباس گودرزی در گفت و گو با سفیر افلاک اظهار داشت: پایگاه های مقاومت  ماموریت های متعددی را عهده دار هستند به طوری که در سخت ترین شرایط پای منافع ملت و مصالح نظام در صحنه برای خدمت حضور دارند.

وی با اشاره به تلاش بسیج در ایام کرونا افزود: در شرایط کرونا پایگاه های مقاومت، خانه به خانه تیم های پزشکی را هدایت می کردند و در تامین سلامت مردم تلاش داشتند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حوادث و بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و محرومیت زدایی و همچنین در حوزه های مختلف پای کار هستند در حالی که سالانه پنج میلیون تومان به هر پایگاه مقاومت اعتبار داده می شود.

گودرزی عنوان کرد: در پیشنهادی گفته شد که حتما این رقم در بودجه سنواتی که به تایید ستاد کل نیروهای مسلح می رسد، جزء اجتناب ناپذیر تعریف شود و تخصیص آن صد در صد باشد.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: این مبلغ در برابر هزینه هایی که یک پایگاه مقاومت دارد، رقمی نیست و از این جهت است که  همراهی کرده باشیم با این مجموعه ها که همیشه در کنار مردم، نظام و انقلاب هستند.

انتهای پیام/