پرویزپور گفت: با توجه به مهلت یک هفته ای برای ثبت نام، داوطلبان انتخابات شورای شهر ثبت نام را به روزهای پایانی موکول نکنند.

به گزارش سفیرافلاک، ناهید پرویز پور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر از طریق روشهای حضوری و غیر حضوری در حال انجام است.

وی افزود: تعداد زیادی از داوطلبان، فرایند ثبت نام خود را به روزهای پایانی مهلت قانونی ثبت نام موکول می‌کنند و این امر برای کسانی که قصد ثبت نام حضوری در دفاتر پیشخوان دولت و ستادهای انتخابات فرمانداری‌ها را دارند منجر به ازدحام جمعیت شده که علاوه بر اتلاف وقت داوطلبان، در شرایط بیماری کرونا ریسک ابتلاء به بیماری را افزایش می دهد.

سخنگوی ستاد انتخابات لرستان تصریح کرد: از داوطلبانی که قصد شرکت در انتخابات ششمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر را دارند تقاضا می شود در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

پرویزپور عنوان کرد: داوطلبان انتخابات شورای شهر سعی کنند از روش های غیر حضوری برای ثبت نام استفاده نمایند.

لازم به ذکر است که تاکنون در استان ۱۶۳ نفر برای انتخابات شورای شهر ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۴۷ نفر مرد و ۱۶ نفر زن هستند و ۶ نفر از پلدختر، ۶ نفر از کوهدشت، بروجرد ۳۶ نفر ، ازنا ۸ نفر،سلسله ۲ نفر، چگنی ۳ نفر، دلفان ۱۵ نفر، خرم آباد ۴۰ نفر، رومشکان یک نفر، الیگودرز ۲۱ و دورود ۲۵ نفر ثبت نام کرده اند.

انتهای پیام/