نیکبخت گفت: ۷۵ پایگاه اورژانس و ۲۳ تیم بهداشتی در ایام نوروز در استان لرستان آماده باش هستند تا خدمات لازم را ارائه دهند.

به گزارش سفیر افلاک محمدرضا نیکبخت در مانور سلامت نوروزی که در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد اظهار داشت: این برنامه از امروز تا ۱۵ فروردین ماه در استان اجرا می شود که هدف اصلی ارائه خدمات لازم است.

وی افزود: در این برنامه و مراقبت های نوروز غیر از دانشگاه علوم پزشکی، استانداری، تعزیرات، صمت، هلال احمر، دادگستری و نهادهای دیگر، نیرو انتظامی  در کنترل و برنامه های نوروز مردم مشارکت دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان تصریح کرد: ۲۳ تیم که شامل ۳۰۰ نفر می باشند در حوزه بهداشت فعالیت خواهند داشت و بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و خوراکی نظارت می کنند.

نیکبخت عنوان کرد: همچنین ۷۵ پایگاه اورژانس آماده باش هستند تا در صورت بروز هر گونه حادثه سریعا خدمات لازم را ارائه دهند.

وی با اشاره به سفرهای نوروزی گفت: وضعیت استان و همه شهرهای لرستان زرد رنگ است اما ورود و خروج به خوزستان ممنوع است و شهروندان و هم استانی ها توجه داشته باشند تا از ورود و مسافرت به استان خوزستان خودداری کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: با تلاش، همکاری و رعایت پروتکل های بهداشتی می توان وضعیت ابتلای کرونا را از زرد به آبی و از آبی به سمت نابودی کرونا سوق داد.

انتهای پیام/