سردار سلیمانی گفت: با پیگیری های سردار سلامی سند راهبردی ده ساله اعتلای بسیج در سال ۹۹ مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تبیین شد.

به گزارش سفیرافلاک، سردار غلامرضا سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در چهارمین اجلاسیه سراسری اساتید شبکه تربیتی بسیج با اشاره به شکل گیری بسیج نوین برای تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی گفت: با پیگیری های سردار سلامی سند راهبردی ده ساله اعتلای بسیج در سال ۹۹ مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تبیین شد.

وی با اشاره به اینکه در هفته های گذشته توسط رهبر انقلاب تصویب و به سپاه و بسیج ابلاغ شد گفت:این سند باید در ۱۰ سال آینده پیاده سازی شود که رهبری تدابیری را برای این امر تبیین کردند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مهمترین بخش این سند تعلیم و تربیت است و نگاه جامعی به این مقوله در بسیج و جامعه وجود دارد تصریح کرد: این سند بسیج را سازمان و تشکیلات مردمی پیاده سازی کننده گام دوم انقلاب دانسته است در واقع بسیج وظیفه مردم سالاری اسلامی که تحقق دولت اسلامی و تمدن نوین اسلامی است که تعلیم و تربیت محور اصلی این مسیر منطور شده است.
وی با اشاره به اینکه ۶ سیاست اصلی و ۱۹ اقدام اصولی برای تعلیم و تربیت پیش بینی شده است گفت: این سند برای تعلیم و تربیت از سنین کودکی تا میانسالی است که با دقت و هوشمندی پیاده سازی خواهد شد.
سردار سلیمانی با بیان اینکه باید در شرایط کرونا شبکه صالحین در کانون توجه قرار می گرفت گفت:با تدابیر فرمانده کل سپاه بنا داریم در سال ۱۴۰۰ هرگونه عقب افتادگی های بخش های مختلف در شبکه صالحین را جبران کنیم.
انتهای پیام/

منبع:دانا