حجت‌الاسلام صیادی تکیه بر توان داخلی را راهکار حل مشکلات اقتصادی کشور برشمرد و گفت: امروز برخی غرب‌گرایان و لیبرال‌ها در منصب پست‌های کلیدی، معیشت مردم را گروگان گرفته‌اند و در جنگ اقتصادی با دشمنان همراه شده‌اند.

حجت‌الاسلام جواد صیادی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به آیه ۱۷۳ سوره آل‌عمران، اظهار داشت: در روزهای جنگ تحمیلی، یک دنیا بافرمان آمریکا و شوروی، متحد شدند تا نهال تازه غرس شده انقلاب را از ریشه برکنند و ایران را در این جنگ شکست دهند، اما محقق نشد.

وی افزود: این حرف متعلق به چند صدسال گذشته نیست، بلکه مربوط به چند سال قبل بوده و ملت ایران به چشم خود مشاهده کرد مگر نبود که این دو قدرت متّحد شدند برای این‌که شاید بتوانند کشور را تجزیه و ضعیف کنند؟!

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به ضربه خائنین داخلی به کشور در بحبوحه جنگ تحمیلی، عنوان کرد: متأسفانه امروز برخی غرب‌گرایان و لیبرال‌ها در منصب پست‌های کلیدی، معیشت مردم را گروگان گرفته‌اند و در جنگ اقتصادی با دشمنان همراه شده‌اند.

وی با اشاره به این‌که خائنین داخلی در مسیر امید استکبار و ناامیدی مردم گام برمی‌دارند، تصریح کرد: دشمنِ ضعیف و ناتوان برای این‌که ایران را زیر فشار قرار دهد، سراغ اروپا و نوچه‌های منطقه‌ای می‌رود که بیایید با ما هم‌دست شوید، شاید بتوانیم به ایران فشار بیاوریم.

صیادی با اشاره به خلق حماسه‌های فتح المبین و طریق‌القدس توسط جوانان، خاطرنشان کرد: با مقاومت، نهراسیدن از دشمن، به‌کارگیری استعدادهای داخلی و همت و تلاش والای جوانان در ابعاد مختلف و تحت لوای رهبری و نگاه به درون می‌توان کشور را از وابستگی اقتصادی نجات داد، همان‌طور که جوانان این سرزمین توانستند درزمینهٔ موشکی و دفاعی اقتدار ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

انتهای پیام/