حجت‌الاسلام موسوی گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی سرباز ولایت و خورشید تابانی است که قابل محو نیست و اسم این شهید پرافتخار ایران اسلامی در دنیا موردتوجه ملت‌های مستضعف و رنج‌دیده از استکبار است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام سید محسن موسوی صبح امروز در جلسه رزمایش مؤمنانه پلدختر با اشاره اهمیت انتخابات پیشرو، اظهار داشت: ایمان به خدا، انقلاب، قانون اساسی و مردم چهار مؤلفه مهم برای انتخاب کاندیدای اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به شمار می‌رود.

وی افزود: دشمنان در آستانه برگزاری انتخابات از هر ابزاری برای انحراف در نظام و کم‌رنگ نمودن حضور مردم در این عرصه مهم به کار می‌گیرند، به‌طوری‌که امروز نیز با طرح مسائلی همچون تعویق در برگزاری انتخابات به دنبال جوسازی هستند.

امام‌جمعه پلدختر با ارزشمند دانستن اقدام سپاه در اجرای رزمایش مؤمنانه، عنوان کرد: با توجه به شرایط سخت کرونا و تعطیلی مشاغل و لزوم توجه به خانواده‌های نیازمند، از اهداف اجرای این‌گونه رزمایش‌ها می‌باشد.

وی در واکنش به جوسازی‌ها علیه شهید سلیمانی، تصریح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی سرباز ولایت و خورشید تابانی است که قابل محو نیست و اسم این شهید پرافتخار ایران اسلامی در دنیا موردتوجه ملت‌های مستضعف و رنج‌دیده از استکبار است.

انتهای پیام/