حجت الاسلام شاهرخی گفت: حضور در انتخابات مانند حضور در دوران دفاع هشت ساله است و حضور در صحنه دشمن را ناتوان می کند.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی اظهار داشت: در طول این سالها این که نظام سلطه در تقابل با ایران موفق نبوده، به دلیل حضور موفق جمهوری اسلامی در میدان بوده است، افزایش قدرت بازدارندگی، تقابل با دشمن در بیرون از مرزها که سپاه قدس و فرمانده شهید این سپاه حاج قاسم سلیمانی در این جهت خدمات برجسته ای انجام دادند که در تاریخ ایران و جهان ثبت شده است.

وی افزود: این بر این برگ های زرین اضافه می شود زیرا جهاد، مجاهدت و تقابل با نظام سلطه همچنان ادامه دارد، نباید کسی سوء تدبیر و عدم موفقیت خود در ماموریتش را به دلیل حضور میدانی نیروهای جان بر کف نظام اسلامی از نیروهای مسلح، بسیج و سپاه قدس بداند که امنیت و آرامش را برای این کشور به ارمغان آورند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: این عدم موفقیت برخی از افراد، حاصل اعتماد بر دشمن و آمریکا و سه کشور اروپایی بود که همچنان در حال مذاکره با آنها هستند در حالی که آنها به تعهداتشان پایبند نیستند.

وی بیان کرد: حضور میدانی نیروهای مسلح در داخل و بیرون از مرزها سبب شده تا دشمن در برابر ایران ناتوان باشند، حضور مردم در همه صحنه ها ایران را مقتدر کرده است و همچنین حضور در انتخابات مانند حضور در دفاع هشت ساله است، پابرجا بودن ایران می تواند ضامن دفاع از حرم اهل بیت(ع) باشد و باید از این ایران با حضور در انتخابات دفاع کرد.

وی با اشاره به هفته معلم گفت: این روز همزمان با شهادت شهید مرتضی مطهری به نام روز معلم نامگذاری شد، وظیفه معلمین سنگین و مهم و پر خیر و برکت است و هیچ کاری از انسان سازی با ارزش تر نیست اگرچه همه شغلها در جای خود لازم هستند اما جامعه نیازمند فعالیت های تعلیمی و تربیت است.

وی افزود: جامعه نیازمند رشد علم و اخلاق، علم و ایمان، رفاه و پیشرفت و آسایش و تقوا است که همه این موارد با تلاش معلمان میسر است.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: انبیاء الهی هم چنین ماموریتی داشتند و تعلیم و تربیت انسانها بود، پیامبر(ص) معلم همه انسانها بود و رسالتی بزرگ بر عهده داشت.

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به آموزش های غیر حضوری در ایام کرونا عنوان کرد: باید مراقبت کرد تا رشد علمی و پژوهشی دانش آموزان در ایام کرونا آسیب نبیند که نیازمند برنامه ریزی دقیق و مدیرت اجرایی درست و تدبیر صحیح از طرف کارشناسان و مدیران است.

وی بیان کرد: شهید مطهری معلم و اندیشمندی بزرگ بود که در معرفی اسلام ناب تلاش های فراوانی انجام داد و در ان روزهایی که نظام استبدادی امر تعلیم و تربیت را سخت کرده بود، شهید مطهری در حوزه و دانشگاه به تشنگان معارف اسلامی حقیقت معارف اسلامی را آموزش می داد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به روز کارگر خاطر نشان کرد: کارگران ستون فقرات اقتصاد و تولید در هر کشور هستند و هر کشوری که دارای اقتصادی مستقل است به قشر کارگر اهمیت می دهد و اگر قدر و کرامت کارگر مورد ملاحضه قرار گرفت، خستگی از کار ندارند و بهره وری در کار افزایش پیدا می کند.

حجت الاسلام شاهرخی تصریح کرد: در استان ما کار باید به عنوان یک ارزش معرفی شود، معیشت کارگران و امنیت شغلی از مهمترین نیازهای کارگران است که باید از سوی مدیران مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: در برهه های مختلف، کارگران نقش بسیار مهمی در کشور داشتند، هوشیاری و بصیرت در اتفاقات سیاسی و اجتماعی، بصیرت در مقابل فتنه های داخلی و خارجی در این سالها دارند.